Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy 16 października o godzinie 17:00 na Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021. Ze względu na sytuację, w której wszyscy się znaleźliśmy, to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w formule online na kanale YouTube DSW. Tę trudną decyzję podjęliśmy w trosce o zdrowie wszystkich Uczestników tego najważniejszego dla społeczności akademickiej wydarzenia.

Program wydarzenia:

• wystąpienie inauguracyjne: dr hab. Ewa Kurantowicz, prof. DSW, Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
  • immatrykulacja studentów i doktorantów: dr Joanna Minta, prof. DSW, Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych DSW
  • wręczenie nagród laureatom Konkursu Rektora na najlepszą pracę licencjacką oraz stypendystom programu "Ambasador DSW"
  • wykład inauguracyjny "Adaptacja do zmian klimatu jako nowe wyzwanie społeczne”: dr hab. Helena Wyligała, prof. DSW
  • filmowa prezentacja "DSW i Studenci"
  • Gaudeamus Igitur

Zapraszamy! Będziemy czekać na Państwa na naszym YouTube.