Serdecznie zapraszamy na konferencję pn.:
"Dolnośląska Strategia Rozwoju Edukacji Zawodowej" – podsumowanie drugiego etapu

podczas, której zostaną zaprezentowane wstępne wyniki prac warsztatowych w zakresie rozwiązań strategicznych VET dla Dolnego Śląska.

Termin: 28.04.2023 r.
Miejsce: Aula Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55
Formularz zapisów

Program konferencji

Celem głównym projektu jest wypracowanie założeń Dolnośląskiej Strategii Rozwoju Edukacji Zawodowej przez dokonanie szeregu analiz rozwiązań strategicznych w państwach UE i OECD, uwarunkowań społeczno-gospodarczych funkcjonowania edukacji zawodowej w Polsce i na Dolnym Śląsku oraz w oparciu o dialog z kluczowymi interesariuszami edukacji zawodowej w regionie.

Projekt realizowany jest w partnerstwie Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW ( wcześniej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu) (Lider projektu), Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.

W dniu 30.11.2022 r. odbyła się konferencja otwierająca pracę nad strategią, podczas której zaprezentowane zostały kluczowe informacje na temat uwarunkowań rozwoju edukacji zawodowej.

Podczas konferencji 28.04.2023 r. zostaną zaprezentowane wyniki prac z czterech cykli warsztatów strategicznych dotyczących budowania strategii rozwoju edukacji zawodowej na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy przedstawicieli władz samorządowych, instytucji oświatowych, instytucji rynku pracy i innych zainteresowanych rozwojem edukacji zawodowej na Dolnym Śląsku.