Zapraszamy na wykład pt. "The role of Universities in promoting Cultural Heritage through the ‘eyes’ of the EU_CUL project".

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Erasmus + "Exploring European Cultural Heritage for fostering academic teaching and social responsibility in Higher Education" i będzie to kolejna po konferencji zorganizowanej miesiąc temu przez DSW okazja do przyjrzenia się w jaki sposób uniwersytety spełniając misję instytucji społecznie odpowiedzialnej mogą efektywniej wykorzystywać zasoby Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego w celu promowania ich wartości edukacyjnej i społecznej.

Gospodarzem spotkania jest Open University of Cyprus, jeden z partnerów projektu.

Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy, odbędzie się 5 października 2021 r. w godzinach 19.00-21.00 EEST (18.00-20.00 czasu polskiego) w hotelu Semeli w Nikozji, a jednocześnie będzie transmitowane na żywo przez uniwersytecki kanał YouTube.

Link do transmisji

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.