W ramach współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze, serdecznie zapraszamy na pionierski networking.

Miejsce: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze

Termin: 27 luty, start godzina 9:00

Przewidziane są dwa spotkania w ciągu dnia.

Zapisy: tel.: 68 328 64 21, poczta@odn.zgora.pl

Celem pierwszej edycji tych spotkań będzie wspólna dyskusja na temat szeroko rozumianego doskonalenia zawodowego nauczycieli z perspektywy dyrektora szkoły/placówki oraz organów prowadzących przeprowadzona metodą scrum przez nauczyciela konsultanta placówki, panią Lidię Bugierę. Dyskusję poprzedzi wystąpienie pani Jolanty Horyń – wykładowca Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu, doktora nauk humanistycznych w zakresie socjologii ogólnej, wieloletniego dyrektora szkół oraz placówki doskonalenia nauczycieli, nauczyciela akademickiego, autorki licznych publikacji naukowych i organizatorka konferencji naukowych, członkini Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego oraz Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.