19 kwietnia mieliśmy na naszej uczelni niezwykłych gości. Studentka pedagogiki Maria Halamus-Wrona odwiedziła nas wraz ze swoją klasą z Integracyjnej Szkoły Podstawowej ALTO we Wrocławiu.

Dzieci zobaczyły gabinet rektora, aulę im. prof. Roberta Kwaśnicy, pracownię edukacji elementarnej i sensorycznej oraz bibliotekę. Ponadto nasi goście odwiedzili Dziekanat i  Biuro Karier i Praktyk. Dzieci miały również okazję zaprezentować swoje prace, które przygotowywały wcześniej z panią wychowawczynią. Prezentacje wypadły wspaniale.

Wizyta odbyła się pod okiem dr Karoliny Reinhard, menedżer kierunku Pedagogika, dr Małgorzaty Oleniacz, prof. DSW, menedżer kierunku Pedagogika specjalna oraz dr Magdaleny Czubak-Koch, prof. Uniwersytetu DSW.