Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Termin: 3 czerwca 2022 r.
Godzina 11:00-12:30
Miejsce: sala 112 przy ul. Strzegomskiej 55

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim studentom Administracji, Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Bezpieczeństwa Narodowego.

Link do zapisów

ABW prowadzi działania w zakresie podnoszenia wiedzy obywatelskiej na temat organów bezpieczeństwa państwa w szczególności zadań i struktury organizacyjnej służb specjalnych. Dodatkowo w trakcie spotkania zostaną omówione wybrane zagadnienia związane z profilaktyką kontrwywiadowczą oraz antyterrorystyczną.
Zaproszeni goście swoich doświadczeniach zawodowych, specyfice służby, charakterze i warunkach pracy jaką wykonują oraz przedstawią zasady rekrutacji do ABW, zdradzą, jakie cechy osobowościowe są niezbędne do pracy w służbach specjalnych. Odpowiedzą także na wszystkie nurtujące studentów pytania.