Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego to wyjątkowe spotkanie ze społecznością akademicką w DSW. W tym roku ze względu na pandemię, wydarzenie to odbyło się tylko w formule online.

Nie zabrakło tradycyjnych elementów inauguracji – uroczystej immatrykulacji studentów, odśpiewania Gaudeamus Igitur oraz uhonorowania laureatów konkursu Rektora „Ambasador DSW” i zwycięzców konkursu na najlepszą pracę licencjacką.

Usłyszeliśmy również wystąpienia prof. Ewy Kurantowicz, Rektor DSW oraz wykład inauguracyjny dr hab. Heleny Wyligały, prof. DSW, pt. „Adaptacja do zmian klimatu jako nowe wyzwanie społeczne”.

Na filmowy spacer po uczelni zabrali uczestników wydarzenia studenci i absolwenci DSW, który można obejrzeć na YT.

Na koniec zaprezentowano niespodziankę od wykładowców. Relacja do obejrzenia na You Tube DSW