Znamy już listę wniosków skierowanych do oceny merytorycznej:

1.    Podnoszenie kompetencji zawodowych studentów i studentek kosmetologii - innowacyjne zabiegi antyoksydacyjne i oczyszczająco-rozjaśniające (Patrycja Dudek)
2.    Telefon zaufania dla Osób samotnych (Mateusz Kopeć)
3.    Program edukacyjny „My StandUp, My StartUp” (Katarzyna Wróbel)

Studiujesz u nas i masz pomysł na nietuzinkowy projekt? Prześlij swoje zgłoszenie do 6. edycji konkursu Akademia Umiejętności. Możesz zdobyć grant od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, na realizację swojego marzenia.

Dzięki dofinansowaniu

• nagrasz film,
  • zorganizujesz pokaz mody,
  • weźmiesz udział w kursie doszkalającym,
  • zorganizujesz cykl warsztatów,
  • wystawę fotograficzną

i co tylko jeszcze może podpowiedzieć Ci wyobraźnia, a co wiąże się z Twoim kierunkiem studiów.

Złóż swój wniosek już teraz. Termin zgłoszeń to 20.lipca!

Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

----------------

Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW
z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 55
w ramach „Akademii Umiejętności” – edycja specjalna
ogłasza konkurs na projekty grantowe dla studentów

1. Cel konkursu: wsparcie studentów w rozwoju kompetencji interpersonalnych, społecznych, zawodowych i informacyjno-technologicznych (ICT), poprzez umożliwienie im zdobycia dofinansowania na następujące rodzaje inicjatyw:
  • realizacja autorskiego projektu o charakterze technologicznym, naukowym, badawczo-rozwojowym, społecznym, artystycznym, praktycznego rozwiązania problemu etc. (związanego z kierunkiem studiów). Autorem projektu może być student, grupa studentów, koło naukowe. W ramach projektu można przewidzieć także udział studenta, grupy studentów, koła naukowego w szkoleniach, warsztatach i kursach o charakterze branżowo-zawodowym oraz z zakresu rozwoju kompetencji informacyjno-technologicznych (związanych z kierunkiem studiów zakończonych uzyskaniem zaświadczenia/certyfikatu).

Dopuszcza się możliwość łączenia różnych rodzajów inicjatyw w jednym wniosku, przy założeniu nieprzekraczalności maksymalnej wartości projektu.

2.  Adresaci konkursu: studenci studiów I stopnia i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, którzy spełniają warunki określone w regulaminie konkursu.

3.   Budżet konkursu w edycji specjalnej wynosi: 30 000 PLN

4.   Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowe wypełnienie wniosku wraz z załącznikami, dostępnego na stronie www.dsw.edu.pl

5.   Dokumenty do pobrania:

6.   Termin składania wniosków: do 20 lipca 2023 do godz. 23.59.

7.   Forma składania wniosków: przesłanie kompletnego wypełnionego wniosku wraz
z załącznikami na adres e-mail: akademia.umiejetnosci@dsw.edu.pl

8.   Kontakt i informacje w sprawie konkursu: Ewa Suchożebrska – Dyrektor Biura Karier i Praktyk, tel. 691 033 783, e-mail: ewa.suchozebrska@dsw.edu.pl.

9.   Wszelkie niezbędne informacje zawiera Regulamin konkursu wraz z załącznikami, który opublikowany jest wraz z ogłoszeniem.