Najnowszy odcinek podcastu Dolnośląskiej Szkoły Wyższej traktuje o głosie i wizerunku, czyli o książce, którą współtworzyli dolnośląscy studenci. Dr Marek Zimnak oraz dr Piotr Para pracują na wydaniem publikacji naukowej dotyczącej fenomenu głosu i wizerunku w komunikacji społecznej.

W swojej rozmowie ukazują oni nowe dla polskiego odbiorcy spojrzenie na budowanie wizerunku poprzez głos. Dyskutują także na temat wpływu głosu na postrzeganie wizerunku. O tym, że wszyscy jesteśmy podatni na „czarodziejskie głosy”, jak również o tym, iż możemy sami pracować nad głosem tak, by był on lepiej i uważniej słuchany. Jeśli nie słuchamy mądrze, to nie usłyszymy – podsumowują badacze.

Projekt Strefa Podcastów DSW współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach Programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki, na podstawie umowy nr SONP/SN/513479/2021 z dnia 10.12.2021; kwota dofinansowania: 189 472,00 zł.