Aby zapisać się na Dni otwarte wypełnij poniższy formularz. 

Uwaga! Jeśli jesteś nauczycielem/doradcą zawodowym/pedagogiem i chcesz zapisać swoją klasę, ważne aby każdy uczeń wypełnił formularz kontaktowy. 


Przy zapisie na warsztaty brany jest pod uwagę termin zgłoszenia. Otrzymasz od nas na maila potwierdzenie uczestnictwa w warsztatcie, na który się zapisałaś/łeś. 
Limity miejsc na dany warsztat znajdziesz w opisie wardztatów na głównej stronie wydarzenia.

 
W trakcie I tury warsztatów wybieram warsztat:

Uwaga! Możesz wybrać tylko jeden warsztat. 

Warsztaty od godziny 10:30 do godziny 11:45 w budynku Strzegomska 55

W trakcie II tury warsztatów wybieram warsztat:

Uwaga! Możesz wybrać tylko jeden warsztat. 

Warsztaty od godziny 12:00 do godziny 13:15 w budynku Strzegomska 55

Chętnie odwiedzę strefę otwartą:
Interesują mnie kierunki:
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat bezpłatnych wydarzeń, konferencji oraz zniżek i promocji w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW, zaznacz wszystkie trzy poniższe zgody. Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniwersytet Dolnośląski DSW, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@dsw.edu.pl
Osoby, które zaznaczą 3 zgody marketingowe będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu a także w unikatowych warsztatach przygotowanych przez studentów i wykładowców Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, które odbędą się tylko podczas dni otwartych.

W trakcie dnia otwartego będzie robiona foto i wideorelacja z wydarzenia. Biorąc udział w wydarzeniu, automatycznie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego wizerunku w social mediach Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW. 
Zgoda na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej
Zgoda na kontakt z użyciem urządzeń końcowych