Formularz zgłoszeniowy na wydarzenia organizowane w ramach Targów Pracy i Przedsiębiorczości "Week4Work" - spotkania z pracodawcami, warsztaty.
Aby zaisać się na spotkanie z pracodawcą wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu formularza, Biurko Karier i Praktyk skontaktuje się z Tobą w celu przesłania dostępu do spotkania na platformie Teams. 

 

16 Dolnośląska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej
ROBOLAND
Przedszkole Wesołe Żabki
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
ALIGHNTECH
Czy wyrażasz zgodę na podsyłanie newslettera z informacjami od BKiP
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat bezpłatnych wydarzeń, konferencji oraz zniżek i promocji w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, zaznacz wszystkie trzy poniższe zgody. Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@dsw.edu.pl
Zgoda na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej
Zgoda na kontakt z użyciem urządzeń końcowych