Znamy już laureatów tegorocznej edycji konkursu stypendialnego Rektora "Ambasador DSW". Oto zwycięzcy:

Karolina Zygnerska - nagroda I stopnia

Jakub Flaczyk - nagroda II stopnia

Sebastian Kończyło - nagroda II stopnia

Magdalena Król - nagroda III stopnia

Patrycja Krzywdzińska - nagroda III stopnia

Dominik Nawrot - nagroda III stopnia

Serdecznie gratulujemy! 😊

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie kolejnej edycji konkursu stypendialnego Rektora "Ambasador DSW"!

Celem konkursu jest promowanie studentów DSW zaangażowanych w życie Uczelni i działalność na rzecz środowiska lokalnego.

Laureaci konkursu otrzymują nagrodę w postaci częściowego zwolnienia z czesnego, od początku października następnego roku akademickiego.

Udział w konkursie wymaga złożenia przez kandydata w Biurze Dziekana wniosku zgłoszeniowego w terminie do 30.07.2022. Działalność studenta opisana we wniosku musi być udokumentowana, a zaangażowanie w działania na rzecz Uczelni poświadczone przez pracownika DSW.

Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.

Regulamin przyznawania stypendium Rektora „Ambasador DSW”