Co zyskujesz, studiując media design i marketing wizerunkowy na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW?

 • Łączymy wiedzę o komunikacji z jej praktykowaniem - sam będziesz prowadzić badania i tworzyć treści medialne.
 • Organizujemy wykłady i spotkania gościnne ze specjalistami z zakresu marketingu i kształtowania wizerunku - poznasz branżę marketingową i będziesz na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się trendami.

 • Tworzymy materiały audiowizualne na potrzeby mediów społecznościowych – możesz ćwiczyć umiejętność przygotowywania najbardziej pożądanego obecnie contentu. 

 • Realizujemy sesje fotograficzne oraz nagrania video – twoje prace mogą wziąć udział w organizowanych przez nas wystawach oraz festiwalach.

 • Zajęcia warsztatowe realizujemy w specjalistycznych pracowniach multimedialnych: studiu telewizyjnym, studiu fotograficzno-filmowym, laboratorium dźwięku, laboratorium eyetrackingu – otrzymujesz odpowiednie warunki pracy oraz dostęp do specjalistycznego sprzętu.  

 • Zajęcia, kształtujące kompetencje badawcze, strategiczne i kreatywne w procesie budowania marki dają ci możliwość zrozumienia poszczególnych procesów budowania marki oraz zarządzania nią.

 • Projekty, realizowane w trakcie studiów, pozwalają na wykorzystanie w praktyce wiedzy z zakresu zarządzania kampaniami medialnymi – będziesz tworzyć prawdziwe kampanie, organizować eventy, tworzyć budżety, współpracować z mediami i oglądać efekty swojej pracy. 

Dodatkowe atuty kierunku:

 • Innowacyjne koncepcje kierunku i specjalności były nagradzane w konkursach MNiSW (2012, 2016), są także obecnie realizowane w ramach projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej.
 • Praca dyplomowa ma charakter projektowy i może stać się częścią Twojego portfolio.
 • Przy kierunku działa koło studenckie,  w którym wyćwiczysz dobre nawyki fotografa, tworząc projekty fotograficzne i filmowe, poznasz integracyjne uroki pracy zespołowej i ruszysz w teren poza uczelnię.
 • Masz możliwość tworzenia autorskich projektów w sekcjach: foto/video, marketing/social media, brand design, media/eventy. 
 • Jako student możesz bez przeszkód korzystać ze studia fotograficznego, studia grafiki komputerowej, zasobów Galerii 55 i Galerii 47, auli ze sprzętem audiowizualnym i innych obiektów, które z założenia przygotowane są do realizacji ekspozycji, działań teatralnych, wystaw, działań performatywnych, realizacji audiowizualnych.
 • Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kierunków studiów dla indywidualistów, którzy bazują na swoich unikalnych kompetencjach i rozwijają się dzięki kulturze kontaktów i współpracy z otoczeniem.
 • W ramach praktyk możesz uczestniczyć w pracach różnorodnych instytucji artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych. Masz też możliwość wspomagania, a także współkreowania projektów i przedsięwzięć artystycznych, kulturalnych, społecznych.
 • Dbamy o indywidualne podejście do każdego studenta, diagnozujemy jego potrzeby i uzdolnienia - doświadczeni promotorzy i wykładowcy pomagają w ukierunkowaniu zainteresowań i ścieżki zawodowej,
 • Tworzymy środowisko ludzi, którzy są w bliskim kontakcie, nasi absolwenci prowadzą zajęcia specjalnościowe, zakładając własne firmy i są opiekunami praktyk - współtworzymy tę branżę od lat.
 • Organizujemy spotkania i warsztaty z gośćmi,  którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w tworzeniu i badania wizerunku, projektowaniu contentu mediów społecznościowych, aplikacji mobilnych i reklamy.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 29 czerwca
czesne już od
450 zł
383 zł
miesięcznie

Zapisując się do 29 czerwca zyskujesz:
●   800 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 360 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:

●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.


 

Studia na tym kierunku, niezależnie od wybranej specjalności, to przygoda łącząca wymagania, jakie stawia przed marketerami świat pełen transformacji cyfrowej. Niezależnie od późniejszego miejsca zatrudnienia – czy to będzie duża firma, średnie przedsiębiorstwo, własna działalność, czy może praca w sektorze publicznym – nasi studenci i absolwenci będą w stanie realizować wiele wyzwań, nie tylko tych związanych z obszarem e-marketingu. Na zajęciach nauczą się korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii, internetu oraz poruszać po delikatnym gruncie współczesnej komunikacji. Zrozumieją, jak ważne jest nie tylko wypatrywanie trendów i zmian, ale też ich wyznaczanie. Nasze zajęcia to praktyczne warsztaty, case studies ze świata biznesu i gry biznesowe, bez których trudno zdobyć wiedzę i doświadczenie.
 

Adam Piwek

Wykładowca

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Branding i zarządzanie marką
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Grafika i multimedia
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Komunikacja wizerunkowa i reklama
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Marketing i social media w biznesie
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Media audiowizualne i wideomarketing
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł

Wykładowcy

Joanna Śmietanka

Manager kierunku Media design i marketing wizerunkowy, z wykształcenia PR-owiec, od 20 lat pracuje w branży marketingowej – jest autorką strategii marketingowych, produkuje też eventy, reklamy, materiały social media. Zorganizowała ponad 300 eventów, począwszy od kameralnych wydarzeń...

Adam Piwek

Od ponad 15 lat podaje rękę w imieniu marek i organizacji. Od ponad 10 lat buduje społeczności i zajmuje się digital marketingiem. Na swoim koncie ma działania dla takich marek jak Santander Consumer Bank, Apsys, Wrocław Fashion Outlet, Factory, instytucji publicznych oraz organizacji...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF