„A Ty dasz w łapę?”

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce „Psiaki i inne zwierzaki”, na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu TOZ, organizowanej przez studentów III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-13 grudnia 2023r. Akcja polegać będzie na zbiórce darów materialnych i zostanie zrealizowana w budynku Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW przy ulicy Strzegomskiej 47. Wystawione w specjalnie wyznaczonym miejscu kosze, będą czekać na dary przekazywane przez studentów oraz pracowników uczelni.

Całą akcję podsumowywać będzie ostatni dzień zbiórki, zwany dniem finałowym, podczas którego odbędą się warsztaty przeprowadzone z gośćmi, m.in. z pracownikiem schroniska oraz pet-influencerką, Julią Pospiszyl.

Podczas wydarzenia odbędzie się mały słodki poczęstunek.

Uwaga! Będzie też zabawa z nagrodami!

Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zdjęcie swojego pupila na adres zabawa.psiakiizwierzaki@gmai.com do dnia 11.12.2023r.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas Dnia Finałowego, a dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i pomocy zwierzakom oraz do zabawy, jaka czeka na uczestników 13 grudnia.