We wrześniu startujemy z nową odsłoną cyklu webinarów z ekspertami.

Nowa edycja będzie kierowana zarówno do osób ze świata biznesu, IT, jak i pedagogów i nauczycieli.

Zapisz się już dziś i otrzymaj darmowy dostęp do dowolnego spotkania z ekspertem.

Link do zapisów

Kogo spotkasz online tym razem?

dr Beata Rajba

07.09.2023, 18:00 | Psychologia: Po czym poznać, że uczeń ma problem?

Dowiedz się już teraz:

• Czy depresja to zawsze smutek?
  • W jaki sposób reagować i pomagać?
  • Na co warto zwrócić uwagę przy pracy z uczniem z problemami?

Kilka słów o prelegentce:

Wykładowca kierunku Psychologia, członek Psychology Research Unit for Public Health. Psycholożka, filolożka, terapeutka EMDR, copywriterka, graficzka, webdesignerka, brała udział w projektowaniu i przygotowaniu kilkudziesięciu kampanii reklamowych i społecznych. Wykłada m.in psychologię reklamy, statystykę, psychometrię, a także psychologię społeczną ze szczególnym uwzględnieniem wpływu społecznego. Prowadzi badania dotyczące niezgodności ze schematem i przekazu okołoprogowego, a także waliduje narzędzia do badań psychologicznych.

dr Ścibór Sobieski

11.09.2023, 18:00 | UX – idealny obszar IT dla humanistów

Dowiedz się już teraz:

• Czym jest UX?
  • Dlaczego cieszy się taką popularnością wśród humanistów?
  • Jak zacząć karierę w branży IT na stanowisku UX Designer?

Kilka słów o prelegencie:

Kierownik kierunku studiów podyplomowych, doświadczony manager IT, coach, mentor, wykładowca, doradca w zakresie technologii i strategii IT. Pełnił funkcje CIO, CTO, oraz SDM. Ma doskonałe umiejętności komunikowania się zarówno z zarządami, jak i inżynierami. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w IT, ponad 20 w zarządzaniu IT i oraz ponad 20 lat w nauczaniu, mentoringu. Zarządzał ponad 100 osobowymi zespołami. Zorientowany na wyniki podchodzi strategicznie i nieszablonowo do projektów IT. W sposób unikalny łączy umiejętności techniczne i miękkie w celu wsparcia organizacji i zespołów.

Tomasz Wojciechowski

14.09.2023, 18:00 | Zachowania agresywne w szkole z perspektywy systemowej. Po co jest przemoc szkolna?

W czasie webinaru poruszone będą zagadnienia:

• Społeczność szkolna jako system: czym jest system, kluczowe role w systemie, współzależności, myślenie cyrkularne
  • Funkcje, które pełnią zachowania przemocowe: regulacja bliskości, hierarchii, granic, kluczowej relacji.
  • Jak pracować nad eliminacją przemocy z zachowań w szkole: programy rozwoju kompetencji, budowania wspólnoty szkolnej, działania wspierające
  • Studium przypadku: szkoła w południowej Polsce

Kilka słów o prelegencie:

Psycholog, superwizor, trener. W ramach pracy w Falochronie staram się, by szeroko rozumiane środowisko szkolne było nieco przyjaźniejszym miejscem. Prowadzę interwencje w przemocowych szkołach, pomagam poszkodowanym, prowadzę międzynarodowe badania nad zjawiskiem przemocy (program STRONG). Przygotowuję trenerów edukacyjnych do pracy w agresywnym środowisku (STER). Pracuję także w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie jako superwizor. Współpracuję z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, a okazjonalnie z wieloma innymi środowiskami. Jestem trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Przewodniczącym Sekcji Trenerskiej PTP.

Co jeszcze zyskujesz?

1.

ZAŚWIADCZENIE UDZIAŁU

stanowiące dowód Twoich dążeń do pogłębienia posiadanej wiedzy i kompetencji.

2.

DOSTĘP DO WEBINARÓW

z czołowymi nazwiskami polskiego świata marketingu i social mediów, które nagraliśmy z myślą o Tobie.

A są to:

JANINA BĄK

Nie tylko koty z chlebem na głowie i myszojeleń. Do czego jeszcze mogą nam się przydać social media

statystyczka, autorka książek i bloga Janina Daily

ANNA LEDWOŃ-BLACHA

Trendy to coś więcej, niż myślisz

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays.

DR BEATA RAJBA

Do sklepu idzie myśliwy, a wraca jeleń – jak wpadamy w pułapkę reklam?

wykładowczyni na kierunku Psychologia w biznesie na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW

MIKOŁAJ WINKIEL

Narzędzia, które pomogą lepiej zrozumieć marketing i analitykę – wprowadzenie

Brand24, Chief Evangelist, specjalista z zakresu marketingu, internetu i mediów społecznościowych, wykładowca na kierunku studiów podyplomowych Personal Branding na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

• poznasz świeże spojrzenie na istotne aspekty Twojej branży,
  • zyskasz możliwość zadania nurtujących Cię pytań ze sfery zawodowej,
  • poszerzysz dotychczasowe kompetencje.

Jeśli nie znalazłeś obszaru, który Cię interesuje, zapoznaj się z naszą ofertą kierunków studiów podyplomowych. Znajdziesz je pod LINKIEM.