🎤 Mistrz Sceny: Od Nieśmiałości do Sukcesu w Wystąpieniach Publicznych! 🌟

Zapraszamy Cię na niezwykłe warsztaty prowadzone przez dr Danutę Studencką-Derkacz – ekspertkę w dziedzinie komunikacji społecznej i zarządzania. 🎓

🔍 Co Oferujemy?

  • Skuteczne sposoby radzenia sobie w sytuacjach wystąpień publicznych;
  • Ćwiczenia poprawiające ekspresję głosu i dykcję;
  • Budowanie przekonującego kontaktu wzrokowego i gestów;
  • Praktyczne strategie radzenia sobie ze stresem, tremą i niepewnością;
  • Techniki oddechowe

💡 Co Zyskasz?

  • Wzmocnienie pewności siebie;
  • Pokonanie strachu przed oceną i w sytuacjach egzaminów ustnych, rozmowy rekrutacyjnej, obrony pracy;
  • Umiejętność lepszego prezentowania projektów i wyrażania swoich pomysłów przed grupą.

🎓 Dla Kogo Przeznaczone? Warsztaty są dedykowane przede wszystkim ostatnim rocznikom, ale otwarte dla wszystkich studentów. Ilość miejsc ograniczona do 20, więc nie zwlekaj z zapisami!

🌟 Gdzie i Kiedy? Warsztaty odbędą się w dniu 24.05.2024 r., w godzinach 17:00-20:30, w sali 309 ul. Strzegomska 55 Wrocław, w ramach koła naukowego "Human Resources i Coaching". Bądź z nami i rozwijaj swoje umiejętności już teraz!

Zapisz się już dziś!

Opis prowadzącej: dr Danuta Studencka-Derkacz - doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowany menedżer Prince 2 oraz mediator. Absolwentka Filozofii-Komunikacji społecznej oraz Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Od 18 lat pracuje na rynku mediów i public relations. Przeszła drogę od dziennikarza newsowego, przez dziennikarstwo telewizyjne, dziennikarstwo modowe, po dziennikarstwo specjalistyczne. Była wydawcą i redaktorem naczelnym. Organizatorka 3 edycji TEDxWSB. Menadżerka kierunku Zarządzanie na I i II stopniu oraz Marketing i sprzedaż na II stopniu na Uniwersytecie Dolnośląskim

Warsztaty: Na warsztatach dowiesz się jak pewnie wyjść na scenę, jak pracować z głosem i dykcją. Nauczysz się pracować gestami oraz budować kontakt wzrokowy z publicznością. Poznasz techniki oddechowe oraz techniki radzenia sobie ze stresem. Z pewnością wzmocni to Twoją pewność siebie, zminimalizuje strach przed oceną , pozwoli Ci to lepiej zdać egzaminy ustne, przedstawiać projekty przed grupą,  przejść pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną, wystąpić przed zespołem, zmniejszy stres  się w trakcie obrony pracy licencjackiej i magisterskiej.

 

Warsztaty kierowane szczególnie do ostatnich roczników, otwarte dla wszystkich studentów, ilość miejsc ograniczona do 20. 

Organizowane w ramach działalności koła naukowego "Human Resources i Coaching".

 

 

Serdecznie zapraszamy 24.05.2024 o godz. 17:00!

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Czytaj więcej