Dołącz do Załogi DSW

Już 13 i 14 września DSW weźmie udział w targach edukacyjnych Salonie Maturzystów 2022, w Politechnice Wrocławskiej.

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu? Promować swoją uczelnię, kierunek na jakim studiujesz? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dwa dni pełne energii!

Oferujemy:

• Dniówkę 200 zł brutto (ok 7h pracy) + bonusy :)

• Nawiązanie nowych kontaktów

• Dalsza współpraca z działem marketingu.

Masz pytania? Napisz: agata.golec@dsw.edu.pl

Wypełnij formularz! Czekamy na Ciebie! :)

Zgłoszenie do Załogi DSW

Kogo szukamy?
Osób kreatywnych, otwartych, uśmiechniętych i ambitnych. Takich, którzy lubią studiować w DSW, zdobywać nowe doświadczenia, zarobić dodatkowe pieniądze i mają pomysł na siebie. Zapraszamy wszystkich studentów!

Co robimy?
Promujemy naszą uczelnię – działalność edukacyjną, pracujących tu ludzi i wydarzenia, których jesteśmy częścią. Społeczność studentów to nasza najlepsza wizytówka – dlatego to właśnie Was zapraszamy do współpracy z Działem Marketingu. Działamy na uczelni i w terenie.

Dlaczego warto?
To świetna okazja by zdobyć doświadczenie w pracy zespołowej, poznać tajniki marketingu i sprawdzić swoje umiejętności związane z organizacją wydarzeń i prowadzeniem projektów.