Co zyskujesz, studiując media kreatywne na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW?

  • W trakcie zajęć zdobędziesz nowe kwalifikacje i nauczysz się zaawansowanej pracy z silnikami oraz  poznasz tajniki animowania twarzy.
  • Zajęcia odbywają się w studiu telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych i fotograficznych oraz w specjalistycznej pracowni motion capture i laboratorium dźwięku.
  • Będziesz miał możliwość odbycia praktyk u naszych wieloletnich partnerów oraz poznać pracę profesjonalistów od kuchni: telewizji, radiu, prasie.
  • Dzięki studiom na tym kierunku z łatwością sprostasz nowym wymaganiom pracodawców w branżach kreatywnych w praktyce będziesz w stanie stworzyć swoją własną animację i grę.
  • Media kreatywne to kierunek, jakiego jeszcze na rynku nie było. Wykładowcy ujawniają kulisy powstawania najpopularniejszych gier, prowadzą studentów przez cały proces ich powstawania, od pierwszych pomysłów i okresu preprodukcji, przez tworzenie mechanik, systemów i assetów oraz dobór modelu biznesowego, aż po moment wydania i popremierowego utrzymania. Na zajęciach, opartych w głównej mierze na praktycznym doświadczeniu wykładowców, obalane są mity na temat tworzenia gier, ustępując miejsca rzetelnym informacjom i ćwiczeniom praktycznym.

Dodatkowe atuty kierunku: 

  • Kierunek jest unikalny w skali kraju, a nawet w skali Europy – jako jedyni przygotowujemy do pracy w tak wielu sektorach branż kreatywnych i bierzemy pod uwagę wymagania aktualne wymagania pracodawców,
  • Podczas zajęć studenci przygotowują się do zaawansowanej pracy w branży mediów kreatywnych, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się wymaganiom pracodawców w Polsce i na świecie. Dzięki temu mogą pracować w każdym zakątku kuli ziemskiej!
  • W trakcie nauki będziesz miał możliwość pracy ze specjalistami tworzącymi najlepsze gry i animacje w Polsce.
     

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Adam Flamma, dyrektor programowy kierunku Media kreatywne oraz dr Szymon Makuch wykładowca na kierunku Media Kreatywne.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 16 października
czesne już od
440 zł
423 zł
miesięcznie

Zapisując się do 16 października, zyskujesz:
●    400 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 423 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:
●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 


 

Media kreatywne: projektowanie gier i animacji to szansa na zdobycie wykształcenia magisterskiego o praktycznym charakterze. Dają możliwość uczenia się od pracowników największych wrocławskich producentów gier, a także doświadczonych animatorów. Wybór między specjalizacjami game design oraz animacja 3D pozwoli aż przez 3 semestry studiów zgłębiać przede wszystkim tajniki tworzenia gier oraz projektowania animacji. Grupy ćwiczeniowe na specjalizacjach są wyznaczane z uwzględnieniem umiejętności studentów kierunków, które wcześniej skończyli, aby efektywnie rozwijać każdego, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń.

dr Szymon Makuch

Menedżer kierunku Media kreatywne: projektowanie gier i animacji

Dziś wiele osób chce pracować przy grach wideo, filmach, animacjach czy tworzyć własne projekty z tych dziedzin. Właśnie dlatego zapewniamy naszym studentom możliwość kształcenia się pod okiem ekspertów i fachowców, na co dzień pracujących w branżach kreatywnych. Z nami zdobędziesz praktyczne umiejętności, poznasz tajniki designerskiego sposobu myślenia i dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki w branży. Od samego początku stawiamy na pracę w systemie projektowym, a przy tym pokazujemy, jak naprawdę wygląda tworzenie gier, filmów i animacji. Uczymy i obalamy mity, ponieważ zależy nam, by nasi absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do pracy w branżach kreatywnych i tworzenia samodzielnych projektów.

dr Adam Flamma

Wykładowca kierunku Media kreatywne

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Animacja 3D
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 648 zł 665 zł
Game design
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 648 zł 665 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF