Co zyskujesz, studiując media kreatywne w DSW?

• W trakcie zajęć zdobędziesz nowe kwalifikacje i nauczysz się zaawansowanej pracy z silnikami oraz nauczysz się projektowania aplikacji w technologii AR oraz poznasz tajniki animowania twarzy.
  • Zajęcia odbywają się w studiu telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych i fotograficznych oraz w specjalistycznej pracowni motion capture i laboratorium dźwięku.
  • Będziesz miał możliwość odbycia praktyk u naszych wieloletnich partnerów oraz poznać pracę profesjonalistów od kuchni: telewizji, radiu, prasie.
  • Dzięki studiom na tym kierunku z łatwością sprostasz nowym wymaganiom pracodawców w branżach kreatywnych w praktyce będziesz w stanie stworzyć swoją własną animację i grę.
  • Media kreatywne to kierunek, jakiego jeszcze na rynku nie było. Wykładowcy ujawniają kulisy powstawania najpopularniejszych gier, prowadzą studentów przez cały proces ich powstawania, od pierwszych pomysłów i okresu preprodukcji, przez tworzenie mechanik, systemów i assetów oraz dobór modelu biznesowego, aż po moment wydania i popremierowego utrzymania. Na zajęciach, opartych w głównej mierze na praktycznym doświadczeniu wykładowców, obalane są mity na temat tworzenia gier, ustępując miejsca rzetelnym informacjom i ćwiczeniom praktycznym.

Dodatkowe atuty kierunku:

• Kierunek jest unikalny w skali kraju, a nawet w skali Europy – jako jedyni przygotowujemy do pracy w tak wielu sektorach branż kreatywnych i bierzemy pod uwagę wymagania aktualne wymagania pracodawców,
  • Podczas zajęć studenci przygotowują się do zaawansowanej pracy w branży mediów kreatywnych, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się wymaganiom pracodawców w Polsce i na świecie. Dzięki temu mogą pracować w każdym zakątku kuli ziemskiej!
  • W trakcie nauki będziesz miał możliwość pracy ze specjalistami tworzącymi najlepsze gry i animacje w Polsce.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Adam Flama, dyrektor programowy kierunku Media kreatywne oraz dr Szymon Makuch wykładowca na kierunku Media Kreatywne.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 30 czerwca
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 30 czerwca, zyskujesz:
●    600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:
●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Media kreatywne: projektowanie gier i animacji to szansa na zdobycie wykształcenia magisterskiego o praktycznym charakterze. Dają możliwość uczenia się od pracowników największych wrocławskich producentów gier, a także doświadczonych animatorów. Wybór między specjalizacjami game design oraz animacja 3D pozwoli aż przez 3 semestry studiów zgłębiać przede wszystkim tajniki tworzenia gier oraz projektowania animacji. Grupy ćwiczeniowe na specjalizacjach są wyznaczane z uwzględnieniem umiejętności studentów kierunków, które wcześniej skończyli, aby efektywnie rozwijać każdego, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń.

dr Szymon Makuch

Menedżer kierunku Media kreatywne

Dziś wiele osób chce pracować przy grach wideo, filmach, animacjach czy tworzyć własne projekty z tych dziedzin. Właśnie dlatego zapewniamy naszym studentom możliwość kształcenia się pod okiem ekspertów i fachowców, na co dzień pracujących w branżach kreatywnych. Z nami zdobędziesz praktyczne umiejętności, poznasz tajniki designerskiego sposobu myślenia i dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki w branży. Od samego początku stawiamy na pracę w systemie projektowym, a przy tym pokazujemy, jak naprawdę wygląda tworzenie gier, filmów i animacji. Uczymy i obalamy mity, ponieważ zależy nam, by nasi absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do pracy w branżach kreatywnych i tworzenia samodzielnych projektów.

dr Adam Flamma

Wykładowca kierunku Media kreatywne

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
od 555 zł 580 zł
Game design
Hybrydowe
od 555 zł 580 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF