Co zyskujesz, studiując media kreatywne w DSW?

• W trakcie zajęć zdobędziesz nowe kwalifikacje i nauczysz się zaawansowanej pracy z silnikami oraz nauczysz się projektowania aplikacji w technologii AR oraz poznasz tajniki animowania twarzy.
  • Zajęcia odbywają się w studiu telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych i fotograficznych oraz w specjalistycznej pracowni motion capture i laboratorium dźwięku.
  • Będziesz miał możliwość odbycia praktyk u naszych wieloletnich partnerów oraz poznać pracę profesjonalistów od kuchni: telewizji, radiu, prasie.
  • Dzięki studiom na tym kierunku z łatwością sprostasz nowym wymaganiom pracodawców w branżach kreatywnych w praktyce będziesz w stanie stworzyć swoją własną animację i grę.
  • Media kreatywne to kierunek, jakiego jeszcze na rynku nie było. Wykładowcy ujawniają kulisy powstawania najpopularniejszych gier, prowadzą studentów przez cały proces ich powstawania, od pierwszych pomysłów i okresu preprodukcji, przez tworzenie mechanik, systemów i assetów oraz dobór modelu biznesowego, aż po moment wydania i popremierowego utrzymania. Na zajęciach, opartych w głównej mierze na praktycznym doświadczeniu wykładowców, obalane są mity na temat tworzenia gier, ustępując miejsca rzetelnym informacjom i ćwiczeniom praktycznym.

Dodatkowe atuty kierunku:

• Kierunek jest unikalny w skali kraju, a nawet w skali Europy – jako jedyni przygotowujemy do pracy w tak wielu sektorach branż kreatywnych i bierzemy pod uwagę wymagania aktualne wymagania pracodawców,
  • Podczas zajęć studenci przygotowują się do zaawansowanej pracy w branży mediów kreatywnych, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się wymaganiom pracodawców w Polsce i na świecie. Dzięki temu mogą pracować w każdym zakątku kuli ziemskiej!
  • W trakcie nauki będziesz miał możliwość pracy ze specjalistami tworzącymi najlepsze gry i animacje w Polsce.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Adam Flama, dyrektor programowy kierunku Media kreatywne oraz dr Szymon Makuch wykładowca na kierunku Media Kreatywne.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 30 czerwca
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 30 czerwca, zyskujesz:
●    600 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów (300 zł na pierwszym roku studiów i 300 zł na drugim),
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:
●    1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów (500 zł na pierwszym roku studiów i 500 zł na drugim),
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Dziś wiele osób chce pracować przy grach wideo, filmach, animacjach czy tworzyć własne projekty z tych dziedzin. Właśnie dlatego zapewniamy naszym studentom możliwość kształcenia się pod okiem ekspertów i fachowców, na co dzień pracujących w branżach kreatywnych. Z nami zdobędziesz praktyczne umiejętności, poznasz tajniki designerskiego sposobu myślenia i dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki w branży. Od samego początku stawiamy na pracę w systemie projektowym, a przy tym pokazujemy, jak naprawdę wygląda tworzenie gier, filmów i animacji. Uczymy i obalamy mity, ponieważ zależy nam, by nasi absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do pracy w branżach kreatywnych i tworzenia samodzielnych projektów.

dr Adam Flamma

Wykładowca

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
od 485 zł 510 zł
Game design
Niestacjonarne Stacjonarne
od 485 zł 510 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF