Co zyskujesz, studiując dziennikarstwo i komunikację społeczną ze studiami podyplomowymi w DSW?

Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi to innowacyjna oferta, dzięki której studiujesz jednocześnie na wybranym  kierunku studiów magisterskich oraz studiach podyplomowych. Na tej ścieżce zdobywasz dodatkowe umiejętności potwierdzone dyplomami Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, dzięki czemu:

• wyróżnisz się w oczach pracodawców
  • zdobywasz wiedzę wykraczającą poza program studiów magisterskich.

Wiedzę i umiejętności ze studiów magisterskich uzupełniasz i rozwijasz o te, które zyskujesz na studiach podyplomowych - komunikacja w biznesie. Zyskujesz dzięki temu:

• oszczędność w budżecie domowym, płacąc tylko jedno czesne
  • oszczędność czasu, bo program studiów podyplomowych realizujesz jednocześnie ze studiami magisterskimi.

• To wszechstronny kierunek, który poszerzy Twoją wiedzę z zakresu kontaktów z mediami, PR i posługiwania się najnowszymi technologiami audiowizualnymi. Zajęcia, seminaria i warsztaty prowadzone są w m.in. w naszym studiu telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych, fotograficznych, specjalistycznej pracowni motion capture oraz laboratorium dźwięku.
  • W trakcie studiów odbędziesz praktyki u współpracujących z nami partnerów tego kierunku.

• Eksperci, praktycy oraz zapraszani przez nas goście nauczą Cię profesjonalnego wykorzystywania zdobytej wiedzy w Twojej codziennej pracy. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów z dziedziny mediów społecznościowych, PR i dziennikarstwa.
  • Na ćwiczeniach wykorzystujemy drony, specjalistyczne oprogramowanie i nowoczesne technologie.

Dodatkowe atuty kierunku:

• kierunek posiada akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej, został także nagrodzony w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepszy kierunek studiów, w raporcie OECD kierunek został wymieniony jako wzorcowy przykład współpracy uczelni z otoczeniem biznesowym,
  • przygotowujemy studentów do pracy w mediach symulując warunki ich funkcjonowania, indywidualnie opiekujemy się studentami budując dla nich spersonalizowane ścieżki kariery, poparte dokładną diagnozą potrzeb i zdolności,

• dziennikarstwo i komunikacja społeczna w DSW zajęło wysoką pozycję w rankingu Perspektyw 2019 (11 miejsce wśród uczelni publicznych i niepublicznych),
  • praktyczny profil kształcenia,
  • akredytowany kierunek studiów-unikatowe w skali kraju specjalności,
  • wiele z naszych specjalności oferowaliśmy jako pierwsi w kraju (to inni uczyli się od nas, jak je prowadzić),

• najlepszy kierunek studiów-program studiów nagrodzony w konkursie Ministerstwa Nauki I Szkolnictwa Wyższego
  • kształcenie od licencjatu do doktoratu-dyplom licencjata, magistra lub doktora.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Piotr Para, dyrektor programowy kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Studia magisterskie ze studiami podyplomowymi

do 30 września
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 30 września, zyskujesz:
●    300 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:
●    800 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów (400 zł na pierwszym roku studiów i 400 zł na drugim),
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF