Co zyskujesz, studiując Zarządzanie na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW?

 • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy – program studiów przygotowano w oparciu o potrzeby przedsiębiorstw na rynku pracy. 
 • Wsparcie w nauce, kiedy chcesz i dysponujesz czasem – masz stały dostęp do platformy MS 365 i platformy Moodle, gdzie znajdziesz wszystkie materiały do zajęć i będziesz mógł komunikować się z wykładowcami i studentami. Pozwoli Ci to przygotować się do egzaminów i wykorzystać materiały ze studiów w życiu zawodowym. 
 • Zajęcia prowadzą praktycy – trenerzy biznesu, specjaliści z obszaru HR, coachingu, eksperci ds. PR i marketingu. Przedmioty specjalnościowe prowadzą eksperci z obszarów takich jak social media, HR, marketing, menedżerowie edukacji z całej Polski. 
 • Ciekawe i dynamiczne zajęcia bez nudy – oparte o przypadki, gry biznesowe i strategiczne, które pozwolą odważniej i realnie wejść w świat biznesu. 

Zapisując się do 16 października na studia I stopnia na kierunku Zarządzanie zyskujesz aż 1150 zł!

 • 800 zł zniżki w czesnym na 1 roku studiów,
 • 300 zł extra dodatkowej zniżki w 1 roku - obowiązuje tylko do 31 lipca.
 • Dodatkowo zyskujesz 85 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Czego nauczysz się w trakcie studiów? 

 • W czasie zajęć będziesz korzystać z pracowni komputerowych i poznasz narzędzia IT i programy przydatne w pracy menedżera – w zależności od specjalności: środowisko MS 365 (Excel, Forms, Teams, Power Point, SharePoint); SAP, ERP Comarch,  Meta Ads (Facebook i Instagram), Google Ads oraz programy graficzne.

 • Przykładowe programy i narzędzia, z których będziemy korzystać w trakcie studiów: Brand24, Press service, Slack, Discord, MS 365, SAP, ERP Comarch, Google Ads, Trello, Canva.   

 • Poza tym poznasz narzędzia pracy menedżera oraz nauczysz się rozwiązywać konflikty, prowadzić negocjacje i występować publicznie oraz kreować swój wizerunek na rynku pracy. 
 • Nauczysz się optymalizować procesy i optymalizować pracę zespołów za pomocą metod i technik związanych z wirtualnym środowiskiem pracy.

 

 • Dowiesz się jak założyć własną firmę i jakie formy prowadzenia działalności gospodarczej występują w Polsce. 
 • Poznasz techniki i metody zarządzania organizacją w tym poznasz podstawy metodyk, np. Agile i Prince 2. 

 

 • Dowiesz się jak osiągać spektakularne rezultaty biznesowe na konkurencyjnym rynku z wykorzystaniem nowych technologii oraz mediów społecznościowych.  
 • Poznasz różne koncepcje projektowania produktów takie jak: Design Thinking oraz User Experience. 
 • Nauczysz się analizować dane z różnych systemów i wyciągać wnioski, które ułatwiają podejmowanie decyzji.  

  W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

  • AgilePM - najpopularniejsza metodyka do zwinnego zarządzania projektami oparta o Manifest Agile. Przedstawia jak właściwie zarządzać projektem, aby zapewnić jego ukończenie w założonym budżecie i dostarczyć produkty odpowiedniej jakości – czyli takie, które będą odpowiadały potrzebom zarówno biznesu, jak i użytkowników. Pozwala na realizację projektów, gdzie zakres nie jest w pełni znany lub może ulec zmianie.

  • AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. 

   

  W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

  • Prince2 - najczęściej praktykowana i ceniona metodyka zarządzania projektami na świecie oparta na podejściu procesowym. Jest szeroko wykorzystywana w ponad 150 krajach świata i popyt na nią stale wzrasta. Zakłada organizację i kontrolę na wszystkich fazach cyklu życia projektu. Umożliwia realizację bardzo złożonych przedsięwzięć, choć dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystywana w  każdym projekcie niezależnie od skali.
  • Ceny szkoleń uzależnione są od ilości zapisanych osób. Więcej informacji u menedżera kierunku. 
  • PRINCE2® are registered trademarks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

   Dodatkowe atuty kierunku: 

   • Otrzymasz nieograniczony dostęp do pakietu MS 365 – dzięki temu w trakcie studiów masz pełen dostęp do zasobów uczelni i stały kontakt z prowadzącymi. 
   • Nasze laboratoria (pracownie komputerowe, studio telewizyjne, studio fotograficzno-filmowe, laboratorium dźwięku, laboratorium eyetrackingu) i zasoby biblioteczne są regularnie powiększane oraz aktualizowane dzięki temu masz stały dostęp do najnowszej wiedzy.
   • Podczas zajęć pracujemy na narzędziach (m.in. Canva, CapCut)  w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT, LinkedIn i TikTok), co pozwali Ci dokładnie poznać środowisko social mediów ze wszystkimi funkcjonalnościami i już w trakcie studiów budować za ich pomocą własną markę.  
   • Zajęcia prowadzi młoda kadra, która śledzi i wykorzystuje w codziennej pracy aktualne trendy i rozwiązania technologiczne dzięki temu poznajesz najnowsze trendy zarządzania. 
   • Zajęcia prowadzone są w formule hybrydowej (część zajęć będzie się odbywać na uczelni, a część za pomocą platformy MS Teams). Dzięki temu oszczędzasz czas i zmniejszasz koszty studiowania. Dodatkowo dzięki elastycznej formie studiów i kameralnym warunkom łatwiej nabywasz wiedzę i umiejętności. 

   Kluczowe cechy kierunku:

   Pracownie: komputerowa, fotograficzno-filmowa, eyetrackingu.
   Certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach
   Zajęcia z wykorzystaniem przydatnych aplikacji i narzędzi
   Praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie

   Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

   do 16 października
   czesne już od
   450 zł
   383 zł
   miesięcznie

   Zapisując się do 16 października zyskujesz:
   ●   800 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
   ●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

    

     

     

     

     

     

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 383 zł

    Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:

    ●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
    ●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.


     

    Zarządzanie to podejmowanie słusznych decyzji w oparciu o dane.  To wiedza i umiejętności w zakresie metod organizowania procesów, kierowania ludźmi, budowania wizerunku, planowania oraz tworzenia projektów. Zarządzanie to kompetencje pozwalające koncentrować się na przyszłości i rozwoju biznesowym, zarówno w codziennych działaniach operacyjnych, jak i długofalowym działaniu strategicznym. Oznacza to coraz większe ilości danych do analizy. W dobie postępu technologii niezbędna staje się znajomość narzędzi do wykorzystania tych danych. Nasz program został stworzony z myślą o połączeniu kompetencji miękkich takich jak negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, komunikacja, a przede wszystkim praca w zespołach z perfekcyjną znajomością narzędzi. Wierzę, że dzięki temu nasi Absolwenci będą dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy. Nie chcemy tracić czasu naszych Studentów, dlatego zajęcia koncentrują się na najważniejszych i najnowocześniejszych aspektach zarządzania m.in. na zarządzaniu w środowisku międzynarodowym wyposażonym w liczne technologie. Nasi Dydaktycy stosują nowoczesne metody kształcenia a elastyczna organizacja studiów, dzięki formule hybrydowej ułatwia proces studiowania. W ramach studiów tworzymy grupy społecznościowe, które pozwalają studentom na networking i dzielenie się wiedzą. 

    dr Danuta Studencka-Derkacz

    Menedżer kierunku zarządzanie

    Współpraca z praktykami biznesu to kluczowy atut kierunku zarządzanie.  Warto wybrać te studia, jeżeli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie kierowania ludźmi, założenia własnego biznesu czy zarządzania strategicznego. Warsztatowy charakter zajęć pozwoli na zastosowanie poznanych metod i narzędzi w praktyce. Spośród różnych specjalności możesz wybrać swoją wymarzoną ścieżkę kariery i przygotować się do funkcjonowania w świecie biznesu.

    Klaudia Migasiewicz

    wykładowczyni na kierunku Zarządzanie

    Ekspert zarządzania, ze specjalizacją w obszarze HR, Interim Manager (IM). Doradca i konsultant strategiczny, kształtujący z sukcesem modele zarządzania w wielu polskich przedsiębiorstwach oraz organizacjach samorządowych. Konsultant strategicznych procesów wdrożeniowych dyrektyw w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym metodologii ESG (Environmental, Social and Corporate Governance) Ekspert w dziedzinie wykorzystywania digitalizacji, automatyzacji procesów i AI w obszarze HR. Projektant optymalnych rozwiązań w zakresie HCM( Human Capital Management). Konsultant projektowania procesów reskillingu, upskillingu i cross-skillingu oraz modeli zarządzania talentami technologicznymi. Propagator różnorodności i inkluzywności w zarządzaniu organizacjami.

     

    Realizowała projekty rozwojowe m.in. dla; KGHM Polska Miedź S.A., Enea S.A.,Techland S.A., PeBeKa S.A, Radisson SAS, The World Games, Santander Bank Polska, Obserwatorium Zarządzania, Nowoczesna Firma S.A., Alba S.A., Związek Miast Polskich, UMWP w Gdańsku, UMWW w Poznaniu, Apollogic sp.z.o.o. i wielu innych. Absolwent studiów MBA HR na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie, Wieloletni wykładowca na kierunkach zarządzania, w tym programach EMBA, MBA. Aktywnie współpracujący z wieloma szkołami biznesu w Polsce. Autor i realizator profesjonalnych programów szkoleń, poligonów menedżerskich oraz studiów podyplomowych dla kadr zarządzających. Audytor i badacz procesów zarządzania. Promotor setek projektów dyplomowych z zakresu zarządzania w obszarze HR. Przedsiębiorca, z powodzeniem realizujące cele firmy doradczo-szkoleniowej Careers Compass www.careers-compass.pl

     

    Wieloletni Mentor Uniwersytetu Wrocławskiego, wprowadzający młode pokolenia w świat wyborów zawodowych, w zderzeniu z dynamicznymi zmianami rynku wymagań i standardami kompetencji przyszłości. Trendwatcherka rynku pracy, doradca kariery i transformacji zawodowej.

    Anna Gierasimowicz

    wykładowczyni na kierunku Zarządzanie

    Zobacz specjalności na tym kierunku

    Specjalności:
    International business management
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Angielski
    od 795 zł
    Marketing i social media
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
    od 423 zł 490 zł
    Psychologia w zarządzaniu przedsiębiorstwem
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
    od 423 zł 490 zł
    Zarządzanie nieruchomościami
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
    od 423 zł 490 zł
    Zarządzanie przedsiębiorstwem
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
    Zarządzanie zasobami ludzkimi
    Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
    od 423 zł 490 zł

    Program studiów

    Program studiów na kierunku zarządzanie obejmuje m.in.:

    Zobacz program studiów

    Wykładowcy

    dr Anna Motylska – Kuźma

    Doktor inżynier nauk ekonomicznych, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu, pracownik Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Kierownik Zespołu Dydaktycznego Doradztwa Finansowego. Obecnie...

    dr Danuta Studencka-Derkacz

    dr nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowany menedżer Prince 2 oraz mediator. Absolwentka Filozofii-Komunikacji społecznej oraz Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Od 18 lat pracuje na rynku mediów i public relations. Przeszła drogę od dziennikarza newsowego, przez...

    dr hab. Andrzej Brzeziński, prof. Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW

    Zatrudniony na stanowisku profesora uczelni w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Wcześniej (10 lat) pracownik Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej i współpracownik wielu ekonomicznych uczelni krajowych, a także zagranicznych m.in. w Uniwersytetu Technicznego w...

    dr Klaudia Migasiewicz

    Trener i wykładowca akademicki z zakresu umiejętności menedżerskich i interpersonalnych, przedsiębiorczości, kreatywności, rozwoju startupów, train the trainers. Prowadzi badania na temat klastrów i startupów. Przez wiele lat doświadczenie zdobywała w Uniwersytecie Ekonomicznym we...

    dr Barbara Pawełko-Czajka

    Doktor nauk prawnych, doświadczona wykładowczyni akademicka, konsultantka i trenerka. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Positivity Consulting.  Prowadzi liczne szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych m.in. z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Stale współpracuje m....

    Maciej Wróblewski

    Menedżer marketingu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze reklamy online, obecnie szef marketingu w Prowly. Współpracował z firmami z wielu branż, w tym e-commerce, software house, HR oraz travel. W ostatnich latach zajmował się ekspansją wyszukiwarki lotów Skyscanner na...

    dr Berenika Dyczek

    Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego w zakresie socjologii. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, adiunkt na kierunku socjologia Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczka i wykonawca licznych projektów badawczych m.in. Kapitał społeczny i kulturowy a edukacja w czasie...

    Agnieszka Maziarz-Lipka

    Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.   Twórczyni marki Dobry Trener. Od 25 lat prowadzi firmę OPTA, realizując projekty szkoleniowo-doradcze dla klientów. Z wykształcenia psycholog, z zawodu praktyk. Certyfikowana trenerka dramy, konsultantka testu MTQ48. Ukończyła...

    Ewa Suchożebrska

     Ekonomistka, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkingu, konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR, Prezes Fundacji Emma. Od 1998 roku zajmuje się...

    Adam Piwek

    Od ponad 15 lat podaje rękę w imieniu marek i organizacji. Od ponad 10 lat buduje społeczności i zajmuje się digital marketingiem. Na swoim koncie ma działania dla takich marek jak Santander Consumer Bank, Apsys, Wrocław Fashion Outlet, Factory, instytucji publicznych oraz organizacji...

    dr Artur Smolik

    Strateg, mentor, menedżer, autor metod z obszaru strategii I efektywności w biznesie. Doktor ekonomii pasjonujący się przywództwem, etyką menedżerską, efektywnością zarządzania. Wspiera liderów, zespoły, firmy, zarządy w podnoszeniu wyników, poprawy efektywności procesów,...

    Poznaj innych wykładowców

    Partnerzy kierunku

    Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
    Hand icon

    Zainteresował Cię kierunek?
    Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

    Zapisz się online
    Pobierz stronę do PDF