Co zyskujesz, studiując Zarządzanie w DSW?

 • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności pożądane na rynku pracy – program studiów przygotowano w oparciu o potrzeby przedsiębiorstw na rynku pracy. 
 • Wsparcie w nauce, kiedy chcesz i dysponujesz czasem – masz stały dostęp do platformy MS 365 i platformy Moodle, gdzie znajdziesz wszystkie materiały do zajęć i będziesz mógł komunikować się z wykładowcami i studentami. Pozwoli Ci to przygotować się do egzaminów i wykorzystać materiały ze studiów w życiu zawodowym. 
 • Zajęcia prowadzą praktycy – trenerzy biznesu, specjaliści z obszaru HR, coachingu, eksperci ds. PR i marketingu. Przedmioty specjalnościowe prowadzą eksperci z obszarów takich jak social media, HR, marketing, menedżerowie edukacji z całej Polski. 
 • Ciekawe i dynamiczne zajęcia bez nudy – oparte o przypadki, gry biznesowe i strategiczne, które pozwolą odważniej i realnie wejść w świat biznesu. 

Czego nauczysz się w trakcie studiów? 

 • W czasie zajęć będziesz korzystać z pracowni komputerowych i poznasz narzędzia IT i programy przydatne w pracy menedżera – w zależności od specjalności: środowisko MS 365 (Excel, Forms, Teams, Power Point, SharePoint); SAP, ERP Comarch,  Meta Ads (Facebook i Instagram), Google Ads oraz programy graficzne.

 • Przykładowe programy i narzędzia, z których będziemy korzystać w trakcie studiów: Brand24, Press service, Slack, Discord, MS 365, SAP, ERP Comarch, Google Ads, Trello, Canva.   

 • Poza tym poznasz narzędzia pracy menedżera oraz nauczysz się rozwiązywać konflikty, prowadzić negocjacje i występować publicznie oraz kreować swój wizerunek na rynku pracy. 
 • Nauczysz się optymalizować procesy i optymalizować pracę zespołów za pomocą metod i technik związanych z wirtualnym środowiskiem pracy.
 • Dowiesz się jak założyć własną firmę i jakie formy prowadzenia działalności gospodarczej występują w Polsce. 
 • Poznasz techniki i metody zarządzania organizacją w tym poznasz podstawy metodyk, np. Agile i Prince 2. 
 • Dowiesz się jak osiągać spektakularne rezultaty biznesowe na konkurencyjnym rynku z wykorzystaniem nowych technologii oraz mediów społecznościowych.  
 • Poznasz różne koncepcje projektowania produktów takie jak: Design Thinking oraz User Experience. 
 • Nauczysz się analizować dane z różnych systemów i wyciągać wnioski, które ułatwiają podejmowanie decyzji.  

W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

 • AgilePM - najpopularniejsza metodyka do zwinnego zarządzania projektami oparta o Manifest Agile. Przedstawia jak właściwie zarządzać projektem, aby zapewnić jego ukończenie w założonym budżecie i dostarczyć produkty odpowiedniej jakości – czyli takie, które będą odpowiadały potrzebom zarówno biznesu, jak i użytkowników. Pozwala na realizację projektów, gdzie zakres nie jest w pełni znany lub może ulec zmianie.

 • AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. 

 

W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

 • Prince2 - najczęściej praktykowana i ceniona metodyka zarządzania projektami na świecie oparta na podejściu procesowym. Jest szeroko wykorzystywana w ponad 150 krajach świata i popyt na nią stale wzrasta. Zakłada organizację i kontrolę na wszystkich fazach cyklu życia projektu. Umożliwia realizację bardzo złożonych przedsięwzięć, choć dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystywana w  każdym projekcie niezależnie od skali.
 • Ceny szkoleń uzależnione są od ilości zapisanych osób. Więcej informacji u menedżera kierunku. 
 • PRINCE2® are registered trademarks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Dodatkowe atuty kierunku: 

 • Otrzymasz nieograniczony dostęp do pakietu MS 365 – dzięki temu w trakcie studiów masz pełen dostęp do zasobów uczelni i stały kontakt z prowadzącymi. 
 • Nasze laboratoria (pracownie komputerowe, studio telewizyjne, studio fotograficzno-filmowe, laboratorium dźwięku, laboratorium eyetrackingu) i zasoby biblioteczne są regularnie powiększane oraz aktualizowane dzięki temu masz stały dostęp do najnowszej wiedzy.
 • Podczas zajęć pracujemy na narzędziach (m.in. Canva, CapCut)  w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT, LinkedIn i TikTok), co pozwali Ci dokładnie poznać środowisko social mediów ze wszystkimi funkcjonalnościami i już w trakcie studiów budować za ich pomocą własną markę.  
 • Zajęcia prowadzi młoda kadra, która śledzi i wykorzystuje w codziennej pracy aktualne trendy i rozwiązania technologiczne dzięki temu poznajesz najnowsze trendy zarządzania. 
 • Zajęcia prowadzone są w formule hybrydowej (część zajęć będzie się odbywać na uczelni, a część za pomocą platformy MS Teams). Dzięki temu oszczędzasz czas i zmniejszasz koszty studiowania. Dodatkowo dzięki elastycznej formie studiów i kameralnym warunkom łatwiej nabywasz wiedzę i umiejętności. 

Kluczowe cechy kierunku:

Pracownie: komputerowa, fotograficzno-filmowa, eyetrackingu.
Certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach
Zajęcia z wykorzystaniem przydatnych aplikacji i narzędzi
Praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 9 lutego
czesne już od
410 zł
360 zł
miesięcznie

Zapisując się do 9 lutego zyskujesz:
●   600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:

●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.


 

Zarządzanie to podejmowanie słusznych decyzji w oparciu o dane.  To wiedza i umiejętności w zakresie metod organizowania procesów, kierowania ludźmi, budowania wizerunku, planowania oraz tworzenia projektów. Zarządzanie to kompetencje pozwalające koncentrować się na przyszłości i rozwoju biznesowym, zarówno w codziennych działaniach operacyjnych, jak i długofalowym działaniu strategicznym. Oznacza to coraz większe ilości danych do analizy. W dobie postępu technologii niezbędna staje się znajomość narzędzi do wykorzystania tych danych. Nasz program został stworzony z myślą o połączeniu kompetencji miękkich takich jak negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, komunikacja, a przede wszystkim praca w zespołach z perfekcyjną znajomością narzędzi. Wierzę, że dzięki temu nasi Absolwenci będą dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy. Nie chcemy tracić czasu naszych Studentów, dlatego zajęcia koncentrują się na najważniejszych i najnowocześniejszych aspektach zarządzania m.in. na zarządzaniu w środowisku międzynarodowym wyposażonym w liczne technologie. Nasi Dydaktycy stosują nowoczesne metody kształcenia a elastyczna organizacja studiów, dzięki formule hybrydowej ułatwia proces studiowania. W ramach studiów tworzymy grupy społecznościowe, które pozwalają studentom na networking i dzielenie się wiedzą. 

dr Danuta Studencka-Derkacz

Menedżer kierunku zarządzanie

Współpraca z praktykami biznesu to kluczowy atut kierunku zarządzanie.  Warto wybrać te studia, jeżeli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie kierowania ludźmi, założenia własnego biznesu czy zarządzania strategicznego. Warsztatowy charakter zajęć pozwoli na zastosowanie poznanych metod i narzędzi w praktyce. Spośród różnych specjalności możesz wybrać swoją wymarzoną ścieżkę kariery i przygotować się do funkcjonowania w świecie biznesu.

Klaudia Migasiewicz

wykładowczyni na kierunku Zarządzanie

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Marketing i social media
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł
Marketing i sprzedaż
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł
Zarządzanie instytucjami edukacyjnymi
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł
Zarządzanie nieruchomościami
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 458 zł 508 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in.:

 • Trening menedżerski
 • Techniki sprzedaży 
 • Budowanie relacji w zespole
 • Metodyki zarządzania projektem
 • Budowanie stratupu
 • Finansowanie startupu
 • Metody rekrutacji i selekcji pracowników 
 • Prawne aspekty zarządzania przedsiębiorstwem. 
   
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Danuta Studencka-Derkacz

Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowany menedżer Prince 2 oraz mediator. Absolwentka filozofii-komunikacji społecznej oraz politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Od 18 lat pracuje na rynku mediów i public relations. Przeszła drogę od dziennikarza newsowego,...

Adam Piwek

Opiekun merytoryczny kierunku. Menedżer ds. komunikacji i content marketingu w HRlink i Goldenline. Od ponad 15 lat zajmuje się skuteczną komunikacją i prowadzeniem działań marketingowych dla firm z sektora handlu, e-commerce, bankowości, turystyki, czy IT. Pracował m.in. dla takich...

Ewa Suchożebrska

 Ekonomistka, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkingu, konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR, Prezes Fundacji Emma. Od 1998 roku zajmuje się...

dr Klaudia Migasiewicz

Trener i wykładowca akademicki z zakresu umiejętności menedżerskich i interpersonalnych, przedsiębiorczości, kreatywności, rozwoju startupów, train the trainers. Prowadzi badania na temat klastrów i startupów. Przez wiele lat doświadczenie zdobywała w Uniwersytecie Ekonomicznym we...

dr Barbara Pawełko-Czajka

Doktor nauk prawnych, doświadczona wykładowczyni akademicka, konsultantka i trenerka. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Positivity Consulting.  Prowadzi liczne szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych m.in. z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Stale współpracuje m....

Maciej Wróblewski

Menedżer marketingu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorze reklamy online, obecnie szef marketingu w Prowly. Współpracował z firmami z wielu branż, w tym e-commerce, software house, HR oraz travel. W ostatnich latach zajmował się ekspansją wyszukiwarki lotów Skyscanner na...

dr Berenika Dyczek

Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego w zakresie socjologii. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, adiunkt na kierunku socjologia Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczka i wykonawca licznych projektów badawczych m.in. Kapitał społeczny i kulturowy a edukacja w czasie...

Agnieszka Maziarz-Lipka

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.   Twórczyni marki Dobry Trener. Od 25 lat prowadzi firmę OPTA, realizując projekty szkoleniowo-doradcze dla klientów. Z wykształcenia psycholog, z zawodu praktyk. Certyfikowana trenerka dramy, konsultantka testu MTQ48. Ukończyła...

dr Anna Motylska – Kuźma

Doktor inżynier nauk ekonomicznych, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu, pracownik Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Kierownik Zespołu Dydaktycznego Doradztwa Finansowego. Obecnie...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF