Co zyskujesz, studiując Zarządzanie na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW?

 • Podczas zajęć pracujemy na narzędziach (m.in. Canva, CapCut)  w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT, LinkedIn i TikTok), co pozwali Ci dokładnie poznać środowisko social mediów ze wszystkimi funkcjonalnościami i już w trakcie studiów budować za ich pomocą własną markę.  
 • Zajęcia prowadzą praktycy – trenerzy biznesu, specjaliści z obszarów HR i coachingu, eksperci ds. PR i marketingu, social mediów, menedżerowie edukacji z całej Polski.
 • Masz stały dostęp do platform MS 365 i Moodle, gdzie znajdują się wszystkie materiały do zajęć oraz można komunikować się z wykładowcami i studentami, co pozwoli Ci przygotować się do egzaminów i wykorzystać materiały ze studiów w życiu zawodowym.
 • W czasie zajęć będziesz korzystać z pracowni komputerowych, poznasz narzędzia IT i programy przydatne w pracy menedżera – w zależności od specjalności: środowisko MS 365 (Excel, Forms, Teams, PowerPoint, SharePoint); SA P, ER P Comarch, Meta Ads, LinkedIn Ads, Google Ads oraz programy graficzne.

 

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Dobrze trafiłeś! Z naszą pomocą przeniesiesz się z dowolnej uczelni do Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW  Dowiedz się więcej

Ciekawostki:

 • Dzięki dostępowi do narzędzi wykorzystywanych w świecie biznesu nauczysz się używać danych pozyskiwanych przez przedsiębiorstwa i podejmować decyzje na podstawie danych zgromadzonych w systemach IT.
 • Nasze laboratoria (pracownie komputerowe, studio telewizyjne, studio fotograficzno-filmowe, laboratorium dźwięku, laboratorium eyetrackingu) i zasoby biblioteczne są regularnie powiększane oraz aktualizowane, dzięki czemu masz stały dostęp do najnowszej wiedzy.
 • Pracujemy na narzędziach w mediach społecznościowych, co pozwala Ci dokładnie poznać środowisko mediów ze wszystkimi funkcjonalnościami i już w trakcie studiów budować za ich pomocą własną markę.
 •  Poznasz techniki i metody zarządzania organizacją w tym poznasz podstawy metodyk, np. Agile, Scrum, Prince 2. Zdobędziesz certyfikaty już na I roku studiów, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy.

Dodatkowe atuty kierunku: 

 • Nasze laboratoria (pracownie komputerowe, studio telewizyjne, studio fotograficzno-filmowe, laboratorium dźwięku, laboratorium eyetrackingu) i zasoby biblioteczne są regularnie powiększane oraz aktualizowane dzięki temu masz stały dostęp do najnowszej wiedzy.
 • Zajęcia prowadzone są w formule hybrydowej (część zajęć będzie się odbywać na uczelni, a część za pomocą platformy MS Teams). Dzięki temu oszczędzasz czas i zmniejszasz koszty studiowania. Dodatkowo dzięki elastycznej formie studiów i kameralnym warunkom łatwiej nabywasz wiedzę i umiejętności. 
 • Zajęcia prowadzą praktycy – trenerzy biznesu, specjaliści z obszaru HR, coachingu, eksperci ds. PR i marketingu. Przedmioty specjalnościowe prowadzą eksperci z obszarów takich jak social media, HR, marketing, menedżerowie edukacji z całej Polski. 

W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

 • AgilePM - najpopularniejsza metodyka do zwinnego zarządzania projektami oparta o Manifest Agile. Przedstawia jak właściwie zarządzać projektem, aby zapewnić jego ukończenie w założonym budżecie i dostarczyć produkty odpowiedniej jakości – czyli takie, które będą odpowiadały potrzebom zarówno biznesu, jak i użytkowników. Pozwala na realizację projektów, gdzie zakres nie jest w pełni znany lub może ulec zmianie.

 • AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. 

 

W trakcie studiów możesz dodatkowo zrobić certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach:

 • Prince2 - najczęściej praktykowana i ceniona metodyka zarządzania projektami na świecie oparta na podejściu procesowym. Jest szeroko wykorzystywana w ponad 150 krajach świata i popyt na nią stale wzrasta. Zakłada organizację i kontrolę na wszystkich fazach cyklu życia projektu. Umożliwia realizację bardzo złożonych przedsięwzięć, choć dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystywana w  każdym projekcie niezależnie od skali.
 • Ceny szkoleń uzależnione są od ilości zapisanych osób. Więcej informacji u menedżera kierunku. 
 • PRINCE2® are registered trademarks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

 

Dowiedz się, dlaczego Patryk wybrał zarządzanie akurat na naszym uniwersytecie i co sprawiło, że to miejsce spełnia wszystkie jego oczekiwania.

Kluczowe cechy kierunku:

Pracownie: komputerowa, fotograficzno-filmowa, eyetrackingu.
Certyfikowane szkolenia na preferencyjnych zasadach
Zajęcia z wykorzystaniem przydatnych aplikacji i narzędzi
Praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 31 lipca
czesne już od
460
393
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca zyskujesz:
●   800 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego, 
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 393 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:

●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.


 

Zarządzanie to podejmowanie słusznych decyzji w oparciu o dane.  To wiedza i umiejętności w zakresie metod organizowania procesów, kierowania ludźmi, budowania wizerunku, planowania oraz tworzenia projektów. Zarządzanie to kompetencje pozwalające koncentrować się na przyszłości i rozwoju biznesowym, zarówno w codziennych działaniach operacyjnych, jak i długofalowym działaniu strategicznym. Oznacza to coraz większe ilości danych do analizy. W dobie postępu technologii niezbędna staje się znajomość narzędzi do wykorzystania tych danych. Nasz program został stworzony z myślą o połączeniu kompetencji miękkich takich jak negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, komunikacja, a przede wszystkim praca w zespołach z perfekcyjną znajomością narzędzi. Wierzę, że dzięki temu nasi Absolwenci będą dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy. Nie chcemy tracić czasu naszych Studentów, dlatego zajęcia koncentrują się na najważniejszych i najnowocześniejszych aspektach zarządzania m.in. na zarządzaniu w środowisku międzynarodowym wyposażonym w liczne technologie. Nasi Dydaktycy stosują nowoczesne metody kształcenia a elastyczna organizacja studiów, dzięki formule hybrydowej ułatwia proces studiowania. W ramach studiów tworzymy grupy społecznościowe, które pozwalają studentom na networking i dzielenie się wiedzą. 

dr Danuta Studencka-Derkacz

Menedżerka kierunku zarządzanie

Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW. Specjalizuję się w obszarach biznesowych i serdecznie zapraszam Was na kierunki takie jak zarządzanie, sprzedaż i marketing, gdzie poprzez nasze studia możecie przygotować się do pracy w realnych warunkach w polskich i zagranicznych źródłach. Zajęcia, które prowadzę oparte są o formułę warsztatową, gdzie ćwiczymy komunikację wewnątrz firmy, delegowanie zadań. Jeżeli chcecie, żeby studia w praktyczny sposób przygotowały Was do wejścia na rynek pracy w obszarach biznesowych, to serdecznie zapraszamy na Uniwersytet Dolnośląski DSW. 

Artur Smolik

Wykładowca na kierunku Zarządzanie

Współpraca z praktykami biznesu to kluczowy atut kierunku zarządzanie.  Warto wybrać te studia, jeżeli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie kierowania ludźmi, założenia własnego biznesu czy zarządzania strategicznego. Warsztatowy charakter zajęć pozwoli na zastosowanie poznanych metod i narzędzi w praktyce. Spośród różnych specjalności możesz wybrać swoją wymarzoną ścieżkę kariery i przygotować się do funkcjonowania w świecie biznesu.

dr Klaudia Migasiewicz

Wykładowczyni na kierunku Zarządzanie

Czego się nauczysz?

Optymalizować procesy i pracę zespołów za pomocą metod i technik związanych z wirtualnym środowiskiem pracy.
W trakcie zajęć poznasz najnowocześniejsze narzędzia pracy menedżera.
Poznasz swoje mocne i słabe strony pod czujnym okiem tutora, który pozwoli Ci zbudować właściwą ścieżkę kariery.
Nauczysz się analizować dane z różnych systemów i wyciągać wnioski, które ułatwiają podejmowanie decyzji.  
Poznasz różne koncepcje projektowania produktów takie jak: Design Thinking oraz User Experience. 
Dowiesz się jak osiągać spektakularne rezultaty biznesowe na konkurencyjnym rynku z wykorzystaniem nowych technologii oraz mediów społecznościowych.  

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
International business
Stacjonarne Angielski Nowość
od 795 zł
Marketing i social media
Niestacjonarne Stacjonarne
od 450 zł 517 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 450 zł
Zarządzanie i raportowanie w obszarze ESG
Niestacjonarne Stacjonarne Nowość
od 450 zł 517 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 450 zł
Zarządzanie przedsiębiorstwem z wykorzystaniem AI
Niestacjonarne Stacjonarne Nowość
od 450 zł 517 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 450 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne
od 450 zł 517 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 450 zł

Program studiów

Program studiów na kierunku zarządzanie obejmuje m.in.:

Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Danuta Studencka-Derkacz

Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowany menedżer Prince 2 oraz mediator. Absolwentka Filozofii-Komunikacji społecznej oraz Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.  Od 18 lat pracuje na rynku mediów i public relations. Przeszła drogę od dziennikarza newsowego,...

dr hab. Andrzej Brzeziński, prof. Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW

Zatrudniony na stanowisku profesora uczelni w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Wcześniej (10 lat) pracownik Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej i współpracownik wielu ekonomicznych uczelni krajowych, a także zagranicznych m.in. w Uniwersytetu Technicznego w...

dr Anna Motylska-Kuźma

Doktor inżynier nauk ekonomicznych, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu, pracownik Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Kierownik Zespołu Dydaktycznego Doradztwa Finansowego. Obecnie...

dr Barbara Pawełko-Czajka

Doktor nauk prawnych, doświadczona wykładowczyni akademicka, konsultantka i trenerka. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Positivity Consulting.  Prowadzi liczne szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych m.in. z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Stale współpracuje m....

dr Klaudia Migasiewicz

Trener i wykładowca akademicki z zakresu umiejętności menedżerskich i interpersonalnych, przedsiębiorczości, kreatywności, rozwoju startupów, train the trainers. Prowadzi badania na temat klastrów i startupów. Przez wiele lat doświadczenie zdobywała w Uniwersytecie Ekonomicznym we...

dr Ścibór Sobieski

Wykładowca, kierownik kierunku studiów podyplomowych, doświadczony manager IT, coach, mentor, doradca w zakresie technologii i strategii IT. Pełnił funkcje CIO, CTO, oraz SDM. Ma doskonałe umiejętności komunikowania się zarówno z zarządami, jak i inżynierami. Posiada ponad 30 lat...

dr Artur Smolik

Strateg, mentor, menedżer, autor metod z obszaru strategii I efektywności w biznesie. Doktor ekonomii pasjonujący się przywództwem, etyką menedżerską, efektywnością zarządzania. Wspiera liderów, zespoły, firmy, zarządy w podnoszeniu wyników, poprawy efektywności procesów,...

dr Alicja Barcik

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu i jakości. Wykładowczyni akademicka i trenerka. Posiada  praktyczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, kursów zawodowych oraz dydaktyki akademickiej. Praktyk biznesu, specjalista z zakresu logistyki, która zdobywała swoje...

dr Berenika Dyczek

Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego w zakresie socjologii. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, adiunkt na kierunku socjologia Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczka i wykonawca licznych projektów badawczych m.in. Kapitał społeczny i kulturowy a edukacja w czasie...

Danuta Kidawa

Absolwentka Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także Szkoły Trenerów Grupy SET i Akademii Trenerów Mentalnych. Trenerka FRIS® oraz ekspertka mocnych stron, prowadząca sesje indywidualne oraz warsztaty zespołowe. Posiadaczka certyfikatu DIMAQ w zakresie marketingu...

Agnieszka Maziarz-Lipka

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.   Twórczyni marki Dobry Trener. Od 25 lat prowadzi firmę OPTA, realizując projekty szkoleniowo-doradcze dla klientów. Z wykształcenia psycholog, z zawodu praktyk. Certyfikowana trenerka dramy, konsultantka testu MTQ48. Ukończyła...

Ewa Suchożebrska

Ekonomistka, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkingu, konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR, Prezes Fundacji Emma. Od 1998 roku zajmuje się...

Adam Piwek

Od ponad 15 lat podaje rękę w imieniu marek i organizacji. Od ponad 10 lat buduje społeczności i zajmuje się digital marketingiem. Na swoim koncie ma działania dla takich marek jak Santander Consumer Bank, Apsys, Wrocław Fashion Outlet, Factory, instytucji publicznych oraz organizacji...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF