Tego się nauczysz:

• Planowania żywienia, którego celem jest przygotowanie organizmu do określonego wysiłku fizycznego oraz wspierania regeneracji po takim wysiłku.
  • Konstruowania programów dietetycznych  w odnowie biologicznej u osób aktywnych fizycznie, sportowców wyczynowych i dla wszystkich osób pragnących prowadzić zdrowy styl życia.

Praca dla Ciebie:

• Będziesz przygotowany do pracy w klubach sportowych, ośrodkach odnowy biologicznej, ośrodkach typu wellness i spa,  klubach fitness, a także do prowadzenia poradnictwa związanego z prozdrowotnym stylem życia.

Obejrzyj nasze pracownie: chemiczną, technik laboratoryjnych i prac preparatywnych.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 16 października
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 16 października zyskujesz:
●   800 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 383 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:

●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
    ●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Program studiów na kierunku dietetyka i promocja zdrowia obejmuje m.in.:

Zobacz program studiów

Wykładowcy

mgr inż. Joanna Mulik- Buczma

Menedżer kierunku Dietetyka i promocja zdrowia

Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, Psychodietetyk, Pedagog, Certyfikowany Trener personalny,Prowadzi Gabinet dietetyczny ze wsparciem psychologicznym Dobry Nawyk.
    Absolwentka studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
    Hand icon

Zainteresowała Cię specjalność?
    Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
    Pobierz stronę do PDF