1 grudnia 2023 roku Wrocław pomalujemy na ZIELONO.

W tym dniu, we Wrocławiu - stolicy Dolnego Śląska, w gościnnych murach Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW odbędzie się wyjątkowa konferencja.
„Zielona Transformacja a Konkurencyjność Przedsiębiorstw” to spotkanie przedsiębiorców, samorządowców z naukowcami, które połączy świat wyzwań biznesowych z kreatywnością, ekologią i społeczną odpowiedzialnością.

Podczas konferencji “Zielona Transformacja, a Konkurencyjność Przedsiębiorstw” odbędą się inspirujące debaty i pełne ciekawych rozwiązań prezentacje dotyczące kluczowych aspektów transformacji ekologicznej w kontekście konkurencyjności firm.

Link do zapisów

Do grona panelistów i prelegentów zaprosiliśmy:
Gościa specjalnego Martę Wrembel - założycielkę firmy szkoleniowo-doradczej Responsible BussinesSolutions, wiceprezeskę stowarzyszenia ESG Impact Network, jest członkinią Polskiego Komitetu Technicznego przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym, członkinią grupy roboczej ds. należytej staranności Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, audytorką wiodącą ISO 9001, audytorką BRC, IFS. Odpowiedzialna za przygotowywanie strategii zrównoważonego rozwoju, nadzoruje procesy raportowania niefinansowego dla klientów zewnętrznych a także prowadzi szkolenia z zakresu CSR, ESG oraz zajmuje się doradztwem i konsultingiem z zakresu tematyki zrównoważonego rozwoju.

oraz ekspertów:

• dr inż. Annę Motylską-Kuźmę, Prodziekana ds. kierunków biznesowych z Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu
  • Pawła Pęczaka, Dyrektora Makroregionu Zachodniego Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw z Banku Millennium
  • dr hab. Helenę Wyligała, wykładowczynię Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW
  • Laurę Kloch, ekspertkę Centrum Kompetencji Funduszy Unijnych z Banku Millennium
  • dr Macieja Chrzanowskiego, menedżera projektów IT, eksperta w zakresie AI, produktywności i automatyzacji

PLAN WYDARZENIA

• 10:00 -10:15 - powitanie uczestników, wręczenie nominacji nowym członkom Konsultacyjnej Rady Pracodawców Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu
  • 10:15 - 11:00 - Regulacje w zakresie ESG i ich praktyczny wpływ na biznes – wykład Marty Wrembel z firmy Responsible BussinesSolutions, wiceprezeski stowarzyszenia ESG Impact Network
  • 11:00 - 11:30 - Finansowanie zielonych technologii w transformacji energetycznej – wykład Laura Koch z Banku Millennium
  • 11:30 - 12:15 - Zielona transformacja a budowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw – debata prowadzona przez dr inż. Annę Motylską-Kuźma z Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu z udziałem wszystkich zaproszonych ekspertów,
  • 12:15 - 13:00 - lunch - strefa networkingowa
  • 13:00 - 15:00 – spotkania z ekspertami i dyskusje branżowe w małych grupach, na które będzie się można zapisywać w dniu wydarzenia

Wydarzenie jest organizowane w ramach spotkań Konsultacyjnej Rady Pracodawców Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, która jest platformą praktycznej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem biznesu i światem nauki.

Partner główny wydarzenia:

Partner merytoryczny:

Partner wykonawczy:

Zapraszamy serdecznie!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby zarezerwować miejsce, należy przesłać zgłoszenie.

LINK DO ZAPISÓW