Wystąpienie dr hab. Piotr Mikiewicz, prof. UDDSW podczas wydarzenia - „Edukacja. To nie problem” | Aktualności | Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu: prof. Piotr Mikiewicz

Wystąpienie dr hab. Piotr Mikiewicz, prof. UDDSW podczas wydarzenia - „Edukacja. To nie problem”

Już 24 lutego o godz. 18.00 rozpocznie się seria debat i spotkań pod hasłem „Edukacja. To nie problem”, organizowana przez Wydawnictwo Nowa Era oraz Instytut Reportażu w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie.

Cykl pozwoli skonfrontować doświadczenia badaczy i praktyków edukacji, zapewniając przestrzeń do merytorycznej dyskusji nad tym, jak w rzeczywistości funkcjonują dziś polskie szkoły i jaką rolę odgrywają w tym relacje z innymi, postawy nauczycieli, najnowsze technologie czy towarzyszące uczniom na co dzień podręczniki. Rozmowom będą towarzyszyć teksty reporterskie i publicystyczne poszerzające omawiane wątki, publikowane na stronie Instytutu Reportażu: https://ir2.info/.

 

Jednym z gości pierwszego spotkania, zatytułowanego "Zawód - nauczyciel", będzie dr hab. Piotr Mikiewicz, prof. UDDSW, socjolog edukacji, zajmujący się badawczo m.in. kapitałem społecznym uczniów, eliminowaniem nierówności edukacyjnych i przemianami kultury szkoły.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na miejscu lub przez transmisję online

Kod na dodatkową zniżkę | Studia magisterskie uzupełniające | Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu: Dymek

Masz wątpliwości?

Nie wiesz, który kierunek jest dla Ciebie?
Kod na dodatkową zniżkę | Studia magisterskie uzupełniające | Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu: Książka

Już wiesz co chcesz studiować?

Wypełnij krótki formularz i rozpocznij proces rekrutacji