Z radością informujemy, że dr hab. Ewa Kurantowicz, prof. DSW, Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, została wyróżniona w konkursie Bizneswoman Roku w kategorii Nauka i Biznes. Zapraszamy do obejrzenia relacji online.

Coroczna gala Bizneswoman Roku organizowana przez Fundację Sukces Pisany Szminką to finał największego i najstarszego konkursu w Polsce nagłaśniającego sukcesy przedsiębiorczych kobiet i promujący różnorodność w biznesie. Konkurs docenia osoby odważnie realizujące projekty biznesowe, naukowe i społeczne.

Pani Rektor, dr hab. Ewa Kurantowicz została wyróżniona za prowadzenie polityki rozwoju uczelni, współpracę z absolwentami, pracownikami, interesariuszami, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz władzami lokalnymi. Doceniono również zaangażowanie Pani Rektor w projekty badawcze i edukacyjne w różnorodnych programach europejskich.

Uroczysta gala odbyła się się w ostatni weekend czerwca.  Zapraszamy do obejrzenia relacji online.

Serdecznie gratulujemy!