Uniwersytet Dolnośląski DSW został partnerem wydarzenia pt. " Kreatywna Ewolucja: Apple, Innowacja i Edukacja,” które odbędzie się 13 września o godz.18. Serdecznie zapraszamy nasze studentki i studentów do udziału w tym wydarzeniu. W dyskusji weźmie udział m.in.  dr hab. Jan Stasieńko, prof. Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW z prelekcją "Kruche avatary? Reprezentacje niepełnosprawności w grach video."

Poniżej szczegółowe informacje na temat całego wydarzenia oraz zapowiedź wideo

W związku z coroczną konferencją produktową Apple, zapraszamy na nasze rodzime wydarzenie pt. " Kreatywna Ewolucja: Apple, Innowacja i Edukacja", które odbędzie się w dniu 13 września, o godzinie 18.00 w Auli Dolnośląskiego Uniwersytetu DSW. W trakcie tego wydarzenia będziemy omawiać najnowsze trendy i technologie związane z produktem Apple oraz prezentować innowacje.
Harmonogram spotkania:
18:00 – Przedstawienie uczestników spotkania:
•    iMad (Paweł Sagan, Mateusz Norek)
•    Nozbe (Rafał Sobolewski)
•    Dimensione Creativa (Artur Jaźwiec, Paweł Trojanowski)
•    Droids on Roids (Adrianna Błaszczyńska)
•    DSW (dr hab. Jan Stasieńko, prof. DSW)
•    Pan Tablet (Dominik Krawczyk)

18:10 – Wprowadzenie i objaśnienie tematu spotkania
18:20 – Omówienie najciekawszych zmian, które zostały przedstawione na konferencji, w formie panelu dyskusyjnego. Wszyscy zaproszeni goście będą mieli okazję do rozmowy.
18:50 - 19:00 Przerwa
19:00 – Blok Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW - "Kruche avatary? Reprezentacje niepełnosprawności w grach video"
19:15 – Blok Droids on Roids - działania i aktualne wyzwania Droids on Roids
19:30 – Blok Nozbe - proste narzędzie dla przedsiębiorców i ich zespołów
19:45– Blok Dimensione Creativa i Pan Tablet –  "Cena jakości w branży IT: Dlaczego wybór usług z wyższej półki przynosi korzyści w dłuższej perspektywie"
20:00 – Blok iMad – "Ryzyka uszkodzenia sprzętu i programy naprawcze Apple"
20:15 – Podsumowanie i zakończenie eventu

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, na You Tube, a link do transmisji jest pod tym linkiem dostępny TUTAJ.

Partnerzy i organizatorzy wydarzenia: Uniwersytet Dolnośląski DSW, iMad, Nozbe, Dimensione Creativa, Droids on Roids