Dziękujemy, że byliście z nami! 

Kolejne spotkanie planowane jest w czerwcu.

Nie chcesz przegapić następnego webinaru? 

Zapisz się! https://bit.ly/2RCQ4RF  

Przed spotkaniem otrzymasz maila z dostępem.

 

 

 

 

---

Interesujesz się grami, animacją, grafiką? Chcesz tworzyć własne gry, animacje i projekty graficzne, rozwijać się w tej dziedzinie? Media kreatywne: game design, animacja 3D i efekty specjalne w DSW to studia dla Ciebie! To unikalny kierunek na Dolnym Śląsku. 

 

27 kwietnia 2021 o godz. 17 zapraszamy na spotkanie online, które będzie wyjątkową okazją do zadawania pytań wykładowcom i studentom tego kierunku. Nie przegap jej! 

 

Co nas wyróżnia? 

 

Media kreatywne: game design, animacja 3D i efekty specjalne to kierunek studiów DSW, gdzie łączymy teorię z praktyką. To tutaj wykładają osoby zaangażowane w najważniejsze tytuły branży gier wideo i mobilnych w Polsce. W trakcie studiów eksperci zaprezentują Ci świat mediów kreatywnych oraz odsłonią tajniki pracy w tej branży. Dodajmy, że pracę w branży gier wideo i mobilnych możesz zacząć już w trakcie studiów (90 proc. naszych studentów podejmuje ją, zanim skończą studia).

 

 

Podczas webinaru opowiemy o zaletach tego kierunku, który tworzyliśmy wiele lat temu jako pierwsi, dbając o jego unikalny charakter i inspirując wiele uczelni publicznych i prywatnych do tworzenia podobnych, ciekawych specjalności. Zaprezentujemy, czego nauczysz się podczas zajęć oraz pokażemy laboratoria (multimedialne, komputerowe, fotograficzne) i pracownie (montion capture, dźwięku), gdzie odbywają się zajęcia. 

 

Podczas spotkania online dowiesz się:

  •  co wyróżnia kierunek media kreatywne: game deisgn, animacja 3D, efekty specjalne
  •  czego nauczysz się w trakcie studiów
  • jakie perspektywy zawodowe mają absolwenci tego kierunku


Data: 27.04.2021 . Spotkanie odbędzie się w formule online w aplikacji Teams. Obowiązują zapisy. >>>> https://bit.ly/2RCQ4RF

 

Zapraszamy!!!! 

 

Zapraszamy też do obejrzenia filmów #Między Nami studentami i wykładowcami z kierunku media kreatywne. Prezentujemy w nich społeczność akademicką DSW. Studenci, wykładowcy i absolwenci uczelni dzielą się doświadczeniami, opowiadają o ciekawych projektach i zdradzają, dlaczego DSW to miejsce także dla Ciebie. #MiedzyNami​#DSW​

Czytaj więcej