Uniwersytet Dolnośląski DSW we współpracy z fundacją Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji organizuje dla studentów kierunku administracja seminarium naukowe pt. „Współczesne wyzwania administracji”.

Wydarzenie będzie miało miejsce 30 września 2023 r. w Auli Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu.

Seminarium poświęcone będzie wyzwaniom i oczekiwaniom, przed którymi stoi współczesna administracja publiczna, a w szczególności zadaniami związanymi z wdrażaniem zmian prawnych i organizacyjnych systemu bezpieczeństwa państwa, polityką ochrony danych osobowych, wdrażaniem postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie otwartych danych i ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego, świadczeniem nieodpłatnej pomocy prawnej, wykorzystaniem nowych technologii, a także oczekiwaniami co do poziomu usług publicznych, kontrolą społeczną funkcjonowania administracji.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów kierunku administracja Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu.

Więcej informacji pod linkiem