Już niebawem rozpocznie się wiosenna edycja darmowych webinarów z ekspertami.

Nowe webinary przygotowały ekspertki z obszaru PR, komunikacji i prawa pracy.

Zapisz się już dziś i otrzymaj darmowy dostęp do dowolnego spotkania z ekspertem.

Link do zapisów

Kogo spotkasz online tym razem?

Ewelina Salwuk-Marko

Sprawdź, czy Twoja marka ma dobry PR

Kilka słów o prelegentce:

Pomaga przedsiębiorczym osobom zaistnieć w mediach, wyjść przed szereg, dba o szeroko pojęty PR, sprzedaje genialne pomysły. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i kreatywności, klienci mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, dzielić się wiedzą w magazynach, portalach czy radiu.

PRowiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni.

Małgorzata Warzycha

Kolorowy świat DISC: Narzędzie do budowania komunikacji i zrozumienia

Kilka słów o prelegencie:

Praktyczka zarządzania, doświadczona menadżerka HR, trenerka biznesu, coach. Certyfikowana mediatorka sądowa i pozasądowa, Certyfikowana konsultantka DISC D3. Menadżerka kierunku "Human Resources i Coaching" II stopnia i "Psychologia w biznesie " I stopnia. Z wykształcenia socjolożka. Bogate doświadczenie zdobyła pracując w branży finansowej, produkcyjnej i usługowo-logistycznej u największych polskich pracodawców. Liderka wielu projektów, mających wpływ na zmianę modelu komunikacji i kultury organizacyjnej firm, jak również upowszechniających prewencyjne rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy.

dr Barbara Pawełko-Czajka

Mobbing a dyskryminacja w miejscu pracy - jak im przeciwdziałać?

Kilka słów o prelegencie:

Ekspertka z zakresu prawa pracy, kadr i płac, zatrudniania cudzoziemców oraz prawa ubezpieczeń społecznych. Doświadczona wykładowczyni akademicka, konsultantka i trenerka.  Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Positivity Consulting.  Prowadzi liczne szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych z zakresu m.in. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doktor nauk prawnych. Posiada praktyczne i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, dydaktyki akademickiej, doradztwie oraz w wdrażaniu przepisów prawnych.

Co jeszcze zyskujesz?

1.

ZAŚWIADCZENIE UDZIAŁU

stanowiące dowód Twoich dążeń do pogłębienia posiadanej wiedzy i kompetencji.

2.

DOSTĘP DO WEBINARÓW

z czołowymi nazwiskami polskiego świata marketingu i social mediów, które nagraliśmy z myślą o Tobie.

A są to:

DR BEATA RAJBA

Psychologia: Po czym poznać, że uczeń ma problem?

DR ŚCIBÓR SOBIESKI

UX – idealny obszar IT dla humanistów

TOMASZ WOJCIECHOWSKI

Zachowania agresywne w szkole z perspektywy systemowej. Po co jest przemoc szkolna?

DR HAB. PIOTR MIKIEWICZ, PROF. UNIWERSYTETU

20.06.2023, 18:00 | Dlaczego uczniom i nauczycielom się nie chce i jak to zmienić?

SZYMON MIERZWA

27.06.2023, 18:00 | 5 modeli zarabiania na marce osobistej

DR PAWEŁ PROCIÓW

28.06.2023, 18:00 | AI i inne technologie w miejscu pracy

JANINA BĄK

Nie tylko koty z chlebem na głowie i myszojeleń. Do czego jeszcze mogą nam się przydać social media

statystyczka, autorka książek i bloga Janina Daily

ANNA LEDWOŃ-BLACHA

Trendy to coś więcej, niż myślisz

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays.

DR BEATA RAJBA

Do sklepu idzie myśliwy, a wraca jeleń – jak wpadamy w pułapkę reklam?

wykładowczyni na kierunku Psychologia w biznesie na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW

MIKOŁAJ WINKIEL

Narzędzia, które pomogą lepiej zrozumieć marketing i analitykę – wprowadzenie

Brand24, Chief Evangelist, specjalista z zakresu marketingu, internetu i mediów społecznościowych, wykładowca na kierunku studiów podyplomowych Personal Branding na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

• poznasz świeże spojrzenie na istotne aspekty Twojej branży,
  • zyskasz możliwość zadania nurtujących Cię pytań ze sfery zawodowej,
  • poszerzysz dotychczasowe kompetencje.

Jeśli nie znalazłeś obszaru, który Cię interesuje, zapoznaj się z naszą ofertą kierunków studiów podyplomowych. Znajdziesz je pod LINKIEM.