Koniec szkoły i co dalej?

Jeśli już teraz nurtuje Cię to pytanie, odsłuchaj odcinka "Psychologii do kawy", który powstał specjalnie z myślą o Was - przyszłych studentach, maturzystach, licealistach.

"Koniec szkoły i co dalej? Pięć kroków, które pomogą Ci wejść w kolejny etap bez zbędnej presji"

Natalia Sadownik, autorka podcastu Psychologia do kawy, to psycholożka oraz trenerka umiejętności społecznych. Z dedykowanego odcinka dowiesz się m.in.:

• czym kierować się podczas podejmowania ważnych decyzji,
  • dlaczego warto zdjąć z siebie presję,
  • czy ważne decyzje życiowe przesądzają o naszej przyszłości,
  • jak zaufać sobie i uwierzyć, że podejmujemy właściwą decyzję.

Zapisz się już dziś  i otrzymaj link do nagrania oraz karty pracy "Osobowość zawodowa", które pozwolą Ci lepiej określić, do wykonywania jakich zawodów możesz mieć predyspozycje.

Link do zapisów

Koniecznie posłuchaj innych odcinków Psychologii do kawy na kanale Spotify oraz zaobserwuj kanał Natalii na Instagramie.