Już 9 czerwca zapraszamy na spotkanie Q&A z Dyrektorami Programowymi kierunków Pedagogika, Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Pedagogika specjalna.

 

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się:

  • jakie są różnice pomiędzy tymi trzema kierunkami
  • dlaczego warto je studiować właśnie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
  • jakie kwalifikacje uzyskasz
  • jak wyglądają zajęcia praktyczne
  • gdzie będziesz mógł pracować po skończonych studiach 

 

Zapraszamy 9 czerwca, godzina 17.00. Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy się zapisać ➡️ https://bit.ly/34fR1Cl


Dolnośląska Szkoła Wyższa to jedna z trzech uczelni w kraju, która posiada uprawnienia do prowadzenia kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na II stopniu. Oznacza to, że jeśli masz przygotowanie pedagogiczne i chcesz się rozwijać jako nauczyciel, studia te podniosą Twoje kwalifikacje zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej na temat Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej przeczytasz tutaj i dowiesz się na spotkaniu online  9 czerwca, o godz.17.


Zobacz film o Pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej:

 

 

Także jako jedni z nielicznych posiadamy uprawnienia do prowadzenia studiów jednolitych magisterskich na kierunku Pedagogika specjalna. Dzięki tym studiom wzmocnisz umiejętności i kompetencje niezbędne do wykorzystywania wiedzy w projektowaniu, organizowaniu, realizowaniu i ewaluacji działalności pedagogicznej – praktycznej i badawczej (rehabilitacyjnej, terapeutycznej, resocjalizacyjnej, opiekuńczej, wychowawczej, edukacyjnej). Więcej informacji na temat Pedagogiki specjalnej przeczytasz tutaj i uzyskasz podczas spotkania z Dyrektor Programową kierunku 9 czerwca.

 

Zobacz film o Pedagogice specjalnej:

 

 

Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z niewielu szkół niepublicznych kształcących specjalistów w dziedzinie pedagogiki. W zakresie tworzenia programów, wymiany naukowej i praktyk na stałe współpracujemy ze szkołami podstawowymi,  przedszkolami, ośrodkami  doskonalenia  nauczycieli,  poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, ośrodkami wspomagającymi rozwój dzieci w wieku szkolnym.

 

Proponujemy kształcenie od licencjatu do doktoratu, możliwość podjęcia studiów I stopnia i kontynuowania nauki na studiach II stopnia oraz studiach doktoranckich. Więcej na temat kierunku Pedagogika przeczytasz tutaj i dowiesz się podczas spotkania z Dyrektor Programową kierunku 9 czerwca. 
 

Zobacz film o Pedagogice: 
 

 

Zapraszamy 9 czerwca, godzina 17.00. Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy się zapisać ➡️ https://bit.ly/34fR1Cl
 

Czytaj więcej