Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza uczelnia otrzymała certyfikat „Wrocław bez Barier”.

Certyfikat przyznaje kapituła, w której skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, laureaci poprzednich edycji oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Statuetki przyznawane są w sześciu kategoriach.

Uzyskaliśmy certyfikat w kategorii „Miejsce dostępne dla wszystkich” – Uniwersytet Dolnośląski DSW – za tworzenie przestrzeni dostępnej dla wszystkich, która otwiera możliwości dla osób ze szczególnymi potrzebami na realizację swoich planów edukacyjnych i rozwój osobisty.

W imieniu uczelni certyfikat odebrał rektor - dr hab. Sławomir Krzychała, prof. Uniwersytetu DSW. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również naszego Pełnomocnika Rektora ds. studentów i doktorantów z niepełnosprawnością dr Dariusza Rutkowskiego.

Więcej informacji o certyfikacie pod linkiem.