Znamy już laureatów tegorocznej edycji konkursu stypendialnego Rektora „Ambasador Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW”. Oto zwycięzcy:

Anna Biełowicz – nagroda I stopnia
Sylwia Małysz – nagroda II stopnia
Bartosz Wróbel – nagroda II stopnia
Agnieszka Śniatała – nagroda III stopnia
Jakub Nowak – nagroda III stopnia
Damian Baliga – nagroda III stopnia

Gratulujemy!

Weź udział w konkursie "Ambasador Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW" i zdobądź atrakcyjne stypendium!

Jesteś osobą zaangażowaną w życie uczelni? Działasz na rzecz środowiska lokalnego? Jeśli tak, jest to konkurs właśnie dla Ciebie!

Po raz kolejny już zapraszamy wszystkich studentów naszej uczelni do udziału w konkursie o stypendium Rektora. Konkurs kierowany jest do osób, które ukończyli co najmniej pierwszy semestr studiów na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW oraz studentów trzeciego roku studiów licencjackich, którzy planują kontynuację nauki na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW na studiach drugiego stopnia w kolejnym roku akademickim.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.07.2023.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu: TUTAJ