Czy zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać? A może masz pytania dotyczące dokumentacji niezbędnej do przyjęcia na studia? Niezależnie od tego, jakie pytania sobie zadajesz w kontekście studiowania, możesz uzyskać je już niebawem.

Wszystkich żądnych wiedzy, jeszcze przed rozpoczęciem zdobywania wiedzy, zapraszamy 12 sierpnia o godz. 12:00 na nasz profil na Facebooku. To właśnie tam odbędzie się spotkanie na żywo z Biurem Rekrutacji. Stanie się ono idealną okazją do tego, by zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące możliwości studiowania w Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz procesów rekrutacyjnych.

Live poprowadzą Hubert Zieliński, Dyrektor Działu Sprzedaży i Rekrutacji oraz Studiów Podyplomowych i Szkoleń, a także Oleksandra Andrash, Specjalista ds. rekrutacji, która odpowie także na wszystkie pytania kandydatów i studentów z Ukrainy.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej szczegółów pod poniższym linkiem: