Nie tylko przyjaźni, ale i praktyczni – tak definiują Dolnośląską Szkołę Wyższą nasi studenci. Skąd mamy tą pewność? Dzięki czterem nagrodom BAM, które w tym tygodniu odebrali pracownicy naszej uczelni.

 

Tegoroczne, przeprowadzone wśród studentów Badanie Atrybutów Marki, stanowiące ocenę funkcjonowania uczelni, przyniosło aż cztery wyróżnienia dla Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

 

Pierwszą z nagród w kategorii „Gwiazda przyjazności”, którą w tegorocznym BAM studenci przyznali DSW jako najbardziej przyjaznej uczelni, odebrała Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych dr Joanna Minta, profesor DSW. Na ręce Dziekan zostały także przekazane dwa kolejne wyróżnienia w kategorii „Gwiazdy praktyczności”, które otrzymały dwa prowadzone przez uczelnię kierunku Praca socjalna oraz Geodezja i kartografia.

 

- Wyróżnienia przyznawane przez studentów niosą dla nas wyjątkową wartość, ponieważ potwierdzają, że realizowana przez nas misja spotyka się z ich uznaniem. Od lat studenci doceniają przyjazną atmosferę, jakiej doświadczają w naszej uczelni. Także wyróżnienia dotyczące praktyczności są dla nas szczególne, ponieważ dotyczą praktycznego wymiaru oferowanych kierunków studiów. Tym wyróżnieniem studenci potwierdzają, że oferowane przez naszą uczelnię programy studiów odpowiadają zarówno na ich oczekiwania i potrzeby, jak i spełniają wymagania rynku pracy. Dziękujemy za docenienie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej – mówi prof.  Joanna Minta.


Czwarta Gwiazda Studenta powędrowała do naszego Biura Rekrutacji, dzięki zdobyciu najwyższego wyniku w kategorii „przyjazne podejście do studenta”.


- Nagroda odebrana przez nasz dział pokazuje, że wyjątkowo skutecznie realizujemy swoje obowiązki w miejscu pierwszego spotkania z potencjalnymi kandydatami. Wierzymy, że to właśnie kompleksowa pomoc oraz, jak wskazuje sama nazwa wyróżnienia, przyjazna atmosfera mają kluczowe znaczenie w kształtowaniu decyzji o rozpoczęciu edukacji w strukturach DSW – dodaje Hubert Zieliński, Dyrektor Wydziału Sprzedaży i Rekrutacji.


Zdobyte dzięki opinii studentów nagrody traktujemy tym bardziej wyjątkowo, gdyż ocenie poddany został czas, kiedy zajęcia prowadzone były w głównej mierze zdalnie, spełniając mimo zaistniałych trudności wysokie standardy jakości.

 

 

dr Joanna Minta, prof. DSW, Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych

 

 

Dział Rekrutacji i Sprzedaży DSW

 

 

mgr Sławomir Brdęk, Dyrektor Programowy kierunku Praca Socjalna

 

 

 

Czytaj więcej