Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukową

Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych Osobowych
Straż Miejska we Wrocławiu

Komitet naukowo-programowy:

• dr Iwona Ładysz – Przewodnicząca, Prodziekan ds. Kształcenia, Dolnośląska Szkoła Wyższa mgr Jarosław Feliński – Zastępca Przewodniczącego, Prezes Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony
  • Danych Osobowych
  • prof. dr hab. Piotr Mickiewicz – Dolnośląska Szkoła Wyższa prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma, Uniwersytet Zielonogórski dr Emilia Kuczma, Dolnośląska Szkoła Wyższa
  • dr Robert Gwardyński, Dolnośląska Szkoła Wyższa
  • mgr Robert Wodejko, Dolnośląska Szkoła Wyższa, członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

Cel konferencji:

Celem konferencji jest wymiana wiedzy naukowej i doświadczeń związanych z praktycznym zastosowaniem    obowiązujących    przepisów    prawa    związanych    z    obszarem    przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych przez organy porządkowe na gruncie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości (DODO).

Termin:
9 czerwca 2022 r. w godz. 9.30 - 14.00

Miejsce:
Dolnośląska Szkoła Wyższa, ul. Strzegomska 55, Wrocław, sala 111 (I piętro)

Uczestnictwo:
Udział w konferencji jest nieodpłatny. Rejestracja odbywać się będzie za pośrednictwem linku oraz w dniu konferencji w siedzibie DSW we Wrocławiu.

link do rejestracji

Szczegółowy plan konferencji i dodatkowe informacje pod LINKIEM.

Dane kontaktowe przedstawiciela organizatora:
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław, adres mailowy: robert.wodejko@dsw.edu.pl