Prof. Philip Zimbardo, Tilda Swinton, Giuseppe Cataldo z NASA - jeśli te nazwiska brzmią znajomo i chętnie wysłuchasz prelekcji tych oraz wielu innych inspirujących osób, już dziś zapisz się na Konferencję SKY "Gratitude", która odbędzie się 9-10 marca w naszej uczelni i Kino Nowe Horyzonty.

 

Konferencja SKY to międzynarodowe wydarzenie zarówno przeznaczone dla osób młodych osób, jak i przez nie organizowane. Celem eventu jest pokazanie naszemu pokoleniu, że mimo wieku mamy wpływ na rzeczywistość, przyszłość i mamy moc by zmieniać świat.


Konferencja SKY powstała, by inspirować do działania.


I edycja odbyła się w maju 2022 r. w Europejskim Centrum Solidarności, w Gdańku. Była ogromnym sukcesem. Wykładowcy przyjechali z: Polski, Stanów Zjednoczonych, Izraela, Ukrainy, Szkocji. Naszymi prelegentami byli M.in. Naukowcy NASA, wybitni edukatorzy, autorka jedynej na świecie „Kawiarenki Snu”, inspirujący nastolatkowie.

 

Formularz zapisów

 

Wśród mówców w ramach wydarzenia znajdą się:

  • prof. Philip Zimbardo (łączenie zdalne)

  • Tilda Swinton (łączenie zdalne)

  • Giuseppe Cataldo (łączenie zdalne)

  • Krzysztof Zajaczkowski

  • Magdalena Filcek

  • Mikołaj Hopp i Wojciech Czyż

  • Małgorzata Szumowska

  • Julian Wąsek

  • Maksymilian Paczyński

  • Ewelina Cichoń

 

Śledź wydarzenie na Facebook i instagram.

 

Data: 9-10.03.2023
Miejsce: Panel otwarty: Kino Nowe Horyzonty, Warsztaty: Dolnośląska Szkoła Wyższa 
Temat: Gratitude – Wdzięczność
Wiek uczestników: 15 – 25 lat

 

Szczegółowe informacje

 

 

Hej! Tu Kasia Chudziak i Zuzia Hofman. Jesteśmy ambitnymi nastolatkami i inicjatorkami SKY CONFERENCE. To wydarzenie dla młodych i organizowane przez młodych. Chcemy tworzyć miejsce do wspólnej inspiracji i motywacji. Celem projektu jest zauważenie tego, że mimo naszego wieku mamy wpływ na otaczającą rzeczywistość, na przyszłość i mamy moc, by zmieniać świat. Nie bójmy się jej użyć!
Sięganie po nowe i niedostępne jest ważne i rozwojowe, jednak dla pełnego, satysfakcjonującego życia istotna jest umiejętność docenienia tego, co już mamy. Jest to duża sztuka! Dlatego zdecydowałyśmy, że tematem najbliższego wydarzenia będzie „Wdzięczność”
Pierwsza edycja SKY odbyła się w maju 2022 , w ważnym miejscu na mapie Polski -  Europejskim Centrum Solidarności, w Gdańsku. Prelegenci i Uczestnicy przyjechali z całego świata, np. z Polski, Ukrainy, Izraela, Włoch, Szkocji, Stanów Zjednoczonych. Naszymi Wykładowcami byli m.in. inżynier teleskopu Jamesa Webba, pracownicy NASA, wybitny szkocki edukator, którego praca została doceniona przez Rodzinę Królewską i brytyjski rząd,  wielu inspirujących i niezwykłych nastolatków.
Podczas wrocławskiego wydarzenia, chcemy skupiać się na młodych ludziach! To my będziemy tu najważniejsi! SKY CONFERENCE da nam możliwość  swobodnego dzielenia się własnymi opiniami, chcemy, by był to „safe place” dla każdego!
Do zobaczenia na SKY!

Kasia i Zuzia

 

Czytaj więcej