Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na pierwsze w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Z tej okazji pragniemy spotkać się z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, praktykami – terapeutami i badaczami.

Dialog partnerski – panel społeczny dotyczyć będzie zarówno godności osoby, jak i codzienności oraz otwierania i doświadczania świata przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Termin: 11 maja 2023, godz. 11.00 – 15.00

Miejsce: Centrum Konferencyjne Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, ul Strzegomska 55
Organizatorzy:

• Samorząd Studencki DSW
  • Studenci Kierunku Pedagogika Specjalna
  • Dr Magdalena Czubak-Koch, prof. DSW
  • Dr Małgorzata Oleniacz, prof. DSW

Wypełnij formularz i weź udział w wydarzeniu:

Wypełnij formularz

Plan wydarzenia:

11.00 – 11.15 – Uroczyste otwarcie spotkania:
Władze Uczelni