Z okazji Dnia Dziecka studenci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przygotowali niespodziankę. Życząc wszystkim dzieciom uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil, serdecznie zapraszamy do obejrzenia bajek.

W  Dniu Dziecka prezentujemy bajki terapeutyczne, które z myślą o najmłodszych, stworzyli studenci pedagogiki i psychologii, specjalność menedżer działań artystycznych i arteterapii. Autorkami bajek dla dzieci są studentki psychologii Zuzanna Chojnacka i Weronika Zajączkowska.

Zapraszamy do obejrzenia bajek:

• "Motyl Franio i wyprawa do chmurek"
  •  "Przyjaciele z polany"
  • "Bajka i śwince Poli i jej ogonku".

Bajkę "Wielki spór figur geometrycznych" przygotowali studenci sztuk nowoczesnych - Design now! z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz z koła naukowego warsztaty interpretacji " Sztukateria".

Bajka "Wietrzne opowieści" - praca studentów kierunku sztuki nowoczesne - Design now!, przygotowana z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy do oglądania :)

To nie koniec atrakcji! Akademicki Teatr Aula przygotował spektakl dla dzieci, pt. "Sprawa Grzesia."

Wszystkie bajki można obejrzeć na kanale You Tube Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Zapraszamy do oglądania i życzymy wspaniałego Dnia Dziecka!!!!