Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu  –  zapisz się na studia już dziś! 
Zapisując się do 30 września, zyskujesz:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 800 zł (ta kwota studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów). Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Na studiach I stopnia czesne już od 305 zł  (330 zł) miesięcznie.
Na studiach II stopnia czesne już od 430 zł (440 zł) miesięcznie.
Wpisowe 0 zł.
 
Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 

Interesują Cię studia II stopnia ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Matura jeszcze przed Tobą i nie masz świadectwa? Nic się nie stało!
Zapisz się online jeszcze przed egzaminem maturalnym czy obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dokumenty dostarczysz w późniejszym terminie.

 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu?
Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że masz telefon komórkowy i dostęp do komputera. Przeczytaj o zasadach rekrutacji na studia I stopnia, jednolite magisterskie, II stopnia oraz II stopnia z podyplomowymi

Czytaj więcej