Mamy wyniki konkursu!

• Katarzyna Brzozowska (praca pt.: Wpieranie rozwoju umiejętności grafomotorycznych chłopca 12- letniego przez mam )
  • Agnieszka Costa Campos (praca pt.: Projekt rozwoju empatii w organizacji z wykorzystaniem metody Nonviolent Communication Marshalla Rosenberga)
  • Olga Siotkin (praca pt.: Nasi "starzy znajomi" zwiększenie wiedzy i umiejętności osób realizujących zatrudnienie we Wrocławskim Centrum Integracji w zakresie pracy z seniorami)

Serdecznie gratulujemy!

------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych Absolwentów studiów licencjackich na naszym uniwersytecie do udziału w konkursie na najlepszą pracę licencjacką!

Jeśli planujesz kontynuować naukę w naszych murach na studiach magisterskich, możesz otrzymać preferencyjne warunki finansowe. Konkurs kierowany jest do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy złożyli egzamin dyplomowy do dnia 30 września, a ich praca zdobyła wyróżnienie.

Na zgłoszenia czekamy do 30.09.2023.

Szczegóły dotyczące konkursu i udziału w nim pod LINKIEM.