Serdecznie zapraszamy na drugi webinar, który zrealizowany zostanie w wyniku współpracy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej z wydawnictwem Klett Polska.

Temat: Spotkania z rodzicami i rozmowy na trudne tematy. Jak opanować emocje – własne i rodziców uczniów w trakcie konsultacji i wywiadówek?

Wydarzenie odbędzie się w dniu 21.04.2022 o godzinie 18:00 i odbędzie się na platformie Klett Polska. Na webinar można zapisać się pod linkiem: https://klett.pl/wydarzenia/202

Prelegentem będzie:

• Maciej Jonek, psycholog z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej psycholog, nauczyciel akademicki, doświadczony w pracy z profesjonalistami pracującymi z ludźmi oraz z młodzieżą szkolną.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in.:

• skuteczne techniki opanowywania własnych emocji przed trudnym spotkaniem z rodzicami uczniów,
  • strategie przekazywania trudnych informacji w trakcie konsultacji i wywiadówek,
  • praktyczne wskazówki jak identyfikować potrzeby emocjonalne rodziców i pomagać w ich zaspokajaniu.

Webinar niniejszy stanowić będzie kolejny z cyklu webinarów dedykowanych środowisku edukacyjnemu tworzonych we współpracy wydawnictwa Klett Polska z Dolnośląską Szkołą Wyższą, których tematyka będzie oscylować wokół zagadnień pedagogiczno-psychologicznych.