Drogie Studentki,
Drodzy Studenci,
Z ogromną przyjemnością zapraszamy właśnie Was na pierwsze w historii Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW ABSOLUTORIUM dla studentów naszej uczelni!
Wydarzenie odbędzie się już 30 czerwca br. w auli budynku przy ul. Strzegomskiej 55.

To dla nas wszystkich bardzo ważny moment – już niebawem zakończycie niezwykle ważny etap w Waszym życiu, staniecie u progu nowych wyzwań i realizacji kolejnych planów osobistych i zawodowych.


Czym jest ABSOLUTORIUM w Uniwersytecie DSW? – to wydarzenie, które organizujemy specjalnie dla tych studentów, którzy w danym roku akademickim kończą studia na naszej uczelni. Wiemy, że będziecie na różnych etapach finalizowania studiów, dlatego pragniemy podkreślić, że nie jest to uroczystość, w czasie której otrzymacie dyplomy ukończenia studiów – tym samym aby wziąć w niej udział nie trzeba być po obronie pracy dyplomowej. To wyjątkowy radosny dzień, w którym chcemy z Wami celebrować moment finału studiowania. Zapraszamy Was do świętowania w towarzystwie Waszych znajomych ze studiów w akademickiej oprawie.
Rejestracja na wydarzenie odbywa się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy. Zapisy potrwają do 4 czerwca. Planujemy dwie tury wydarzenia.


Link do formularza rejestracyjnego:

Biorę udział

 

Czekamy na Waszą obecność podczas tego wyjątkowego wydarzenia!
W trakcie Absolutorium będziecie mieli możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w togach, w specjalnie do tego przygotowanej strefie. Przygotowaliśmy też dla Was upominek z logo naszego uniwersytetu. To także dokonały moment by ponownie spotkać się z kadrą Waszych dydaktyków oraz spędzić wspólne chwile z przyjaciółmi ze studenckich lat.


Kolejne informacje wkrótce, do zobaczenia!

Czytaj więcej