Opis kierunku:

Wybierając studia podyplomowe Neurobiznes dołączysz do grona uczestników, którzy jako swój cel postawili sobie zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu neuronauki i wykorzystania zdobytych umiejętności w biznesie. Podczas studiów, dowiesz się, na czym polega - pochodząca ze Szwajcarii - metodologia STRUCTOGRAM®, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.  Zdobędziesz wiedzę z zakresu najnowszych badań nad mózgiem oraz wykonasz swoją własną Analizę Biostrukturalną. Zadbamy o to, aby każde zajęcia, w skład których wchodzą m.in. NEURO PR, NEUROsprzedaż, NEUROmarketing oraz wiele innych, pozwoliły Ci na prowadzenie swojego biznesu na najwyższym poziomie. 


Całą zdobytą wiedzę podczas studiów podyplomowych potwierdzą 4 międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim.

 

 

Interesuje Cię dany kierunek? Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą: Formularz kontaktowy

ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT

 

STRUCTOGRAM® Polska i certyfikowani Trenerzy tej metodologii są jedynym partnerem STRUCTOGRAM® International uprawnionym do wystawiania certyfikatów i przeprowadzania szkoleń.

Dla kogo ten kierunek?

 

 • Dla przedsiębiorców, marketingowców, menadżerów, handlowców
 • Dla wszystkich zainteresowanych tematyką funkcjonowania mózgu w biznesie i życiu codziennym

 

 

 

Co zyskujesz?

 • Dokonasz swojej własnej Analizy Biostrukturalnej za pomocą Structogramu.
 • Zdobędziesz najnowszą wiedzę opartą na konkretnych badaniach nad mózgiem.
 • Będziesz uczestniczył w zajęciach, które prowadzone będą w formie warsztatowej.
 • Nabędziesz umiejętności z zakresu NEUROzarządzania, sprzedaży, marketingu, finansów.
 • Dowiesz się, jak wykorzystać wiedzę o mózgu w komunikacji, dzięki czemu polepszą się Twoje relacje z partnerami biznesowymi.
   

Studia idealne dla Ciebie!

Nie wiesz, na jaki kierunek się zdecydować?

Zapoznaj się z Informatorem Studiów Podyplomowych.

Bezpłatne szkolenia

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia podyplomowe w DSW? Ponieważ każdy uczestnik studiów ma możliwość bezpłatnie wziąć udział w aż 4 dodatkowych szkoleniach! Odbędą się one w trakcie jednego weekendu i nie będą ze sobą kolidować godzinowo. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział.

 

Tematy szkoleń:
1. Savoir-vivre w miejscu pracy.
2. Budowanie kultury informacji zwrotnej.
3. Podróż bohatera. Wyznaczanie celów osobistych i zawodowych metodą coachingową.
4. Współpraca międzypokoleniowa. Jak ze sobą rozmawiać, czego oczekiwać, jak się uzupełniać.

Formuły studiów podyplomowych

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe wyróżniamy trzy rodzaje kierunków ze względu na formułę ich realizacji:
 
 1.  Kierunki niestacjonarne realizowana w salach wykładowych - zajęcia na tym kierunku realizowane są w salach wykładowych, podczas weekendów. W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami w murach uczelni. W przypadku decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, jesteśmy przygotowani, by zajęcia dydaktyczne prowadzić w formule zdalnej.  
 2. Kierunki realizowane online synchronicznie  - studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online, bez względu na sytuację pandemiczną.  Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez Internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.  
 3. Kierunki realizowane hybrydowo - zajęcia na tym kierunku prowadzone są częściowo online, a częściowo w salach wykładowych. Jako praktycy doskonale wiemy, że nie wszystkie treści, a przede wszystkim umiejętności, można przekazać tylko poprzez naukę online. Warsztaty i spotkania, których nie możemy przeprowadzić online, ponieważ utracą swoją wartość edukacyjną, będą przeprowadzone w salach DSW, gdy tylko pozwoli na to sytuacja.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś

do 10 lutego
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz 1000 zł, dzięki:

 • 600 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz 1200 zł, dzięki:

 • 800 zł zniżki w czesnym 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
   

 

Program studiów

Zajęcia prowadzone są przez 2 semestry w trybie niestacjonarnym (zjazdy sobota – niedziela) w wymiarze 180 godzin w formule online.

 

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest zaliczenie wszystkich zajęć objętych programem oraz przedstawienie rozwiązania wybranego studium przypadku.

 

 

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Maciej Orłoś

Dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer, przez ponad 25 lat prowadzący Teleeexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube.
Został odznaczony Krzyżem...

Anna Urbańska

Master Trener Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Wiedzę zdobywa u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian...

Paweł Jarząbek

Jest Trenerem STRUCTOGRAM® Training System, a także współtwórcą Projektu Treningowego DNA w Biznesie, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Jest wykładowcą na 3 uczelniach i trenerem z zakresu NeuroMarketingu. Odkąd wziął udział w treningu STRUCTOGRAM® w 2010 r....

Katarzyna Łukowska

Jest doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, ale też dyplomowanym ekonomistą. Łączy wiedzę naukową z praktycznymi umiejętnościami, które zdobywała w biznesie. Pozytywnie i praktycznie wspiera w rozwoju  talentów i pasji każdego, kto potrzebuje zmiany. Wspiera liderów...

Wojciech Bizub

Copywriter & CEO agencji marketingowej WBIZNES. Wykładowca akademicki. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny e-marketing. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych...

Dominika Zajączkowska

Od ponad 18 lat zajmuje się komunikacją i public relations. Pracowała dla takich międzynarodowych klientów jak: ZARA, Bershka, Stradivarius, Oysho, PULL&BEAR, Bata, Martini, Bacardi, Grey Goose, Bombay Sapphire, MaxMara, Kadus, Kemon, Henkel. Współpracowała z cenionymi polskimi markami...

Tomasz Rumiński

Od 2009 roku jest trenerem głosu i wystąpień publicznych, lektorem radiowym i telewizyjnym. Pomaga ludziom być pewnym siebie podczas wystąpień publicznych i w relacjach z ludźmi. Podczas sesji indywidualnych z głosu i autoprezentacji wdraża wiedzę psychologiczną, która jest...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

pok. nr 14 - parter
Strzegomska 55
53-611 Wrocław

E-mail: sp@dsw.edu.pl
Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162
Infolinia: 71 757 28 63

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:30-16:00
Pobierz stronę do PDF