Najnowszy odcinek naszego podcastu opowiada o pisaniu, czytaniu i egzaminach z perspektywy nieco innej, bardziej przewrotnej  nie studenckiej, a pedagogicznej. Jeżeli też zadajesz sobie pytanie o to, po co te wszystkie sesje, zaliczenia i egzaminy na studiach, to odpowiedź na odwieczną zagwozdkę znajdziesz właśnie tutaj. Nie gwarantujemy jednak, że Cię usatysfakcjonuje!

W rozmowie z dr Magdaleną Karciarz wziął udział prof. Roman Leppert  pedagog, profesor nauk społecznych, były prorektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także niekwestionowany specjalista w zakresie pedagogiki ogólnej.

Projekt Strefa Podcastów DSW współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach Programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki, na podstawie umowy nr SONP/SN/513479/2021 z dnia 10.12.2021; kwota dofinansowania: 189 472,00 zł.