Rekrutujemy na kursy kroju i szycia-poziom podstawowy i średniozaawansowany

Kurs kroju i szycia skierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z szyciem oraz pragnących pogłębić zdobyte wcześniej umiejętności oraz nauczyć się szyć na maszynie. To niepowtarzalna okazja aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie.

KURS KROJU I SZYCIA - POZIOM PODSTAWOWY

-  dla osób rozpoczynających naukę

Trwa nabór na kolejną edycję kursu:  11.04.2016r.-15.06.2016 r. zajęcia w poniedziałki i środy w godz.: 16:45 - 19:45

UWAGA :

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku nie utworzenia grupy 10 osobowej istnieje możliwość uruchomienia kursu kroju i szycia przy mniejszej licznie osób, a jednak nie mniej niż 8, w tej sytuacji  zostanie również nieznacznie zmniejszona liczba godzin i kurs obejmować będzie 65 godzin.

Natomiast cena kursu nie ulega zmniejszeniu.

Cena kursu:  800,00 zł (z możliwością płatności w ratach).

W programie planujemy:

prawidłowe zdejmowanie miar

podstawowe ściegi ręczne i maszynowe

konstrukcja podstawowych form odzieży damskiej (spódnica, spodnie, bluzka)

modelowanie form podstawowych wyrobów odzieżowych

nauka szycia

Zapewniamy maszyny do szycia, akcesoria krawieckie i materiały szkoleniowe.

KURS KROJU I SZYCIA - POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY - NOWY PROGRAM

- dla osób pragnących pogłębić swoje umiejętności

TERMIN: 19.04.2016 r. - 19.05.2016 r. zajęcia we wtorki i czwartki w godz.: 16:45 - 19:45

Cena kursu: 470,00 zł (z możliwością płatności w ratach)

DLA UCZESTNIKÓW PO POZIOMIE PODSTAWOWYM CENA 420,00 ZŁ (RABAT W WYSOKOŚCI 50 ZŁ)

W programie planujemy:

konstrukcja i modelowanie sukienki damskiej prostej na podszewce

modelowanie zaszewki piersiowej

wykonanie sukienki  dla siebie na wymiary własne lub na bazie gotowych szablonów rozmiarze  36-44

poznanie zasad prawidłowego kroju form na tkaninie

materiałoznawstwo odzieżowe (rodzaje tkanin, dodatki krawieckie, nici odzieżowe, podszewki, rodzaje zapięć, konserwacja odzieży)

Zapewniamy maszyny do szycia, akcesoria krawieckie i materiały szkoleniowe.

Każdy kurs kończy się wydaniem zaświadczenie na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DZ. U. poz. 186).

ZAPISY

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: kurs podstawowy lub średniozaawansowany

i przesłanie go do nas na adres: twp.wroc@dsw.edu.pl - z zaznaczeniem informacji o poziomie zaawansowania.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowni o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokładne informacje na temat kursu można uzyskać osobiście w naszej siedzibie, telefonicznie pod numerem tel. 71 373 57 97 lub e-mail: twp.wroc@dsw.edu.pl