Program Firma

Dla wielu pracodawców rozwój kompetencji pracowników jest kluczowym działaniem w strategii rozwoju firmy. Dlatego przygotowaliśmy Program Firma - studia i szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników. Oferta jest dopasowana do potrzeb rynku, który na bieżąco monitorujemy. 

 

Posłuchaj partnerów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW i ich opinie na temat podnoszenia kompetencji swoich, jak i pracowników!

Program Firma

Jakie są korzyści dla pracowników firm?

 

  • Podniesienie kompetencji - dzięki uczestnictwu w studiach podyplomowych i szkoleniach pracownicy Państwa firm rozwiną swoje kompetencje, a co za tym idzie - będą jeszcze lepszymi specjalistami. Bez wątpienia jest to wielka korzyść dla rozwoju każdej firmy.
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego - oferta będzie dopasowana do potrzeb pracowników Państwa firm.
  • Korzystna cena - możliwość skorzystania ze zniżki przyznanej pracodawcy.

Jakie są korzyści dla firmy?

 

  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego - każda firma, która jest zainteresowana naszym programem od początku objęta jest opieką doradcy. To on zweryfikuje Państwa potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie przedstawi Państwu najlepszą możliwość rozwoju pracowników.
  • Studia i szkolenia szyte na miarę - możemy przygotować ofertę studiów na zamówienie dla całej grupy pracowników danej firmy. Jest to specjalna możliwość dla pracodawców, którzy mają wyjątkowe potrzeby szkoleniowe. Wówczas dopasowujemy do Państwa oczekiwać formę zajęć, kadrę, harmonogram.
  • Korzystna cena - studia i szkolenia w ramach Programu Firma można zamówić w bardzo preferencyjnych cenach. Jest także możliwość negocjacji zniżki. 

 

Możliwe formy kształcenia w ramach Programu Firma

Partnerzy

W ramach Programu Firma współpracują z nami:

 

 

Kontakt

Grzegorz Łazarczyk
Koordynator Klienta Biznesowego

tel.  + 48 662 194 948
e-mail: grzegorz.lazarczyk@dsw.edu.pl
 

e-mail: biznes@dsw.edu.pl

 

 

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

Darmowa konsultacja