Agnieszka Majchrzak

absolwentka studiów MBA, dyrektor HR, konsultant i trener biznesu, CEO firmy szkoleniowej Evoskills. W latach 2004-2019 pracowała w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, w których zajmowała wysokie stanowiska menedżerskie. Pracowała między innymi jako menedżer zespołów trenerów wewnętrznych, dyrektor działu szkoleń oraz dyrektor personalny. To w nich odpowiadała za twardy HR, employer branding, rekrutację i komunikację wewnętrzną oraz kreowała, wdrażała i realizowała politykę szkoleniową, budowała struktury trenerskie. Jako trener i właściciel firmy szkoleniowej Evoskills, specjalizuje się w szkoleniach w zakresie kompetencji menedżerskich, sprzedażowych i interpersonalnych. W swojej pracy skutecznie przekłada najnowszą wiedzę na aspekt praktyczny. Jako konsultant współpracuje z firmami w zakresie: opracowywania i wdrażania strategii przedsiębiorstwa, modeli zarządzania i sprzedaży, wdrażania standardów obsługi klienta oraz realizacji projektów związanych z procesem onboardingu pracowników, mentoringu i zarządzania talentami. 
 

dr Dominika Buch

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także Studium Prawa Rosyjskiego Uczelni Łazarskiego oraz Akademickiego Uniwersytetu Prawnego w Moskwie, działającego przy Instytucie Państwa i Prawa Rosyjskiej Akademii Nauk. Ukończyła czteroletnie studia doktoranckie w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie w grudniu 2016 r. obroniła rozprawę doktorską. Pełni funkcję Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego w OIRP we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych, jak również w Dziale Prawnym Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu. Ponadto współpracowała z organizacjami non-profit m.in. Fundacją Academia Iuris świadcząc na ich rzecz pomoc prawną.

W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu postępowań z zakresu prawa pracy (indywidualnego i zbiorowego), a w szczególności zastępstwie procesowym w sprawach o przywrócenie do pracy, wypłatę należnego wynagrodzenia oraz odszkodowaniach pracowniczych. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze pracodawców (sporządzanie regulaminów pracy, wynagradzania, organizacyjnych, zarządzeń, oświadczeń w przedmiocie rozwiązania stosunku pracy i in.). Ponadto prowadzi szereg postępowań cywilnych, w szczególności z zakresu prawa zobowiązań, prawa rodzinnego oraz dochodzenia odszkodowań.

Współautorka komentarza do Konstytucji RP pod redakcją prof. dra hab. Marka Safjana, autorka licznych publikacji naukowych z zakresu prawa pracy i prawa gospodarczego, a także wystąpień na konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Z zamiłowania doradca biznesu w obszarze HR.

Aneta Falba

Menedżer w obszarze wynagrodzeń i kontrolingu personalnego z ponad 20 letnim doświadczeniem. Konsultant i doradca, a także analityk w obszarze wdrażania i rozwoju systemów kadrowo-płacowych klasy ERP.

Doświadczenie zdobywała we współpracy z firmami z branży finansowo-bankowej, mediowej, logistycznej, FMCG, a także w instytucjach państwowych. Opracowywała wielowymiarowe analizy HR, budżety personalne, także na potrzeby reorganizacji i łączenia spółek. Uczestniczyła w procesach wartościowania stanowisk pracy i tworzenia systemów premiowych. Pomysłodawca wielu automatyzacji i upraszczania procesów.