Opis kierunku:

Rzeczywistość pokazała nam, jak ważna jest obecność marki w przestrzeni online. Aby wygrać wyścig o uwagę odbiorcy nie wystarczy przypadkowy post na Facebooku – potrzebna jest przemyślana strategia marketingowa i działania reklamowe. Aby przyniosły one skutek powinniśmy bardzo dobrze poznać naszego odbiorcę: jego potrzeby, sposób myślenia, ale także i bolączki. 


Studia podyplomowe Digital marketing i psychologia reklamy to unikalne połączenie umiejętności cyfrowych z wiedzą psychologiczną.

Dla kogo ten kierunek?

 • Dla menadżerów działów marketingu.
 • Dla wszystkich osób zainteresowanych marketingiem internetowym i psychologią reklamy.
 • Dla pracowników działów marketingu zarówno w małych, jak i dużych firmach.
 • Dla osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje związane ze światem online.

Dlaczego warto studiować na kierunku Digital Marketing i Psychologia Reklamy? Posłuchaj Ocara Raka z Klik Film.

Co zyskujesz?

 • Dowiesz się, w jaki sposób zaprojektować i wdrożyć idealnie dopasowaną do Twoich odbiorców kampanię online.
 • Nauczysz się, jak szukać informacji o swoich odbiorcach, aby ich lepiej poznać.
 • Pokażemy Ci, że prowadzenie projektów wcale nie jest trudne.
 • Będziesz umiał zastosować metodę design thinking do rozwiązywania wyzwań w swojej pracy (i nie tylko).
 • Poznasz psychologiczne aspekty działania reklamy i mediów.
   

Studia idealne dla Ciebie!

Nie wiesz, na jaki kierunek się zdecydować?

Zapoznaj się z  Informatorem Studiów Podyplomowych.

Bezpłatne szkolenia

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia podyplomowe w DSW? Ponieważ każdy uczestnik studiów ma możliwość bezpłatnie wziąć udział w aż 4 dodatkowych szkoleniach! Odbędą się one w trakcie jednego weekendu i nie będą ze sobą kolidować godzinowo. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział.

 

Tematy szkoleń:
1. Savoir-vivre w miejscu pracy.
2. Budowanie kultury informacji zwrotnej.
3. Podróż bohatera. Wyznaczanie celów osobistych i zawodowych metodą coachingową.
4. Współpraca międzypokoleniowa. Jak ze sobą rozmawiać, czego oczekiwać, jak się uzupełniać.

Formuły studiów podyplomowych

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe wyróżniamy trzy rodzaje kierunków ze względu na formułę ich realizacji:
 
 1.  Kierunki niestacjonarne realizowana w salach wykładowych - zajęcia na tym kierunku realizowane są w salach wykładowych, podczas weekendów. W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami w murach uczelni. W przypadku decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, jesteśmy przygotowani, by zajęcia dydaktyczne prowadzić w formule zdalnej.  
 2. Kierunki realizowane online synchronicznie  - studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online, bez względu na sytuację pandemiczną.  Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez Internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.  
 3. Kierunki realizowane hybrydowo - zajęcia na tym kierunku prowadzone są częściowo online, a częściowo w salach wykładowych. Jako praktycy doskonale wiemy, że nie wszystkie treści, a przede wszystkim umiejętności, można przekazać tylko poprzez naukę online. Warsztaty i spotkania, których nie możemy przeprowadzić online, ponieważ utracą swoją wartość edukacyjną, będą przeprowadzone w salach DSW, gdy tylko pozwoli na to sytuacja.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy biznes korzysta z potęgi mediów społecznościowych do promocji swoich usług czy też produktów. Przez ostatnie kilkanaście lat posiadanie konta na przykład na Facebooku czy Instagramie stało się praktycznie obowiązkiem. Wzrost ich popularności przełożył się bezpośrednio na wzrost konkurencji. Wiele osób prowadzących własne przedsiębiorstwa zastanawia się też, czy działania na YouTubie faktycznie przekładają się na rozwój ich biznesu. Tworzenie materiałów wideo jest znacznie droższe niż przygotowanie tekstów, grafik czy prostych animacji. Z tego też powodu zwrot z inwestycji musi być wyższy niż w przypadku innych działań. Marketing cyfrowy charakteryzuje się na całe szczęście tym, że jesteśmy w stanie bardzo dokładnie zmierzyć, ile osób oglądało nasze filmy, przeszło na stronę internetową, przeglądało inne materiały itd.

Przyjdź na studia podyplomowe Digital marketing i psychologia reklamy, na których opowiem Ci, jak tworzyć najskuteczniejsze kampanie video. 
 

Oscar Rak

Wykładowca, ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś

do 30 września
studia
700 zł
taniej

Zapisując się do 30 września, zyskujesz 700 zł, dzięki:

 • 300 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej - 900 zł:

 • 500 zł zniżki w czesnym 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
   

 

Program studiów

Zajęcia prowadzone są przez dwa semestry w trybie niestacjonarnym (zjazdy: sobota – niedziela) w wymiarze 151 godzin realizowane metodami aktywizującymi (ćwiczenia, warsztaty). Zajęcia realizowane są w 100 % zdalnie. Możesz studiować z każdego miejsca!

 

Warunkiem ukończenia...

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 151
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Kuba Łowczowski
Martyna Tarnawska

Specjalizuje się w temacie service design jako metodyki prowadzenia projektów i procesów innowacji. Doradza klientom w zakresie komunikacji w kanałach digital i projektowania innowacji. Przeprowadziła +1000 godzin szkoleniowych i warsztatowych z zakresu service design, design thinking,...

Oscar Rak

Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na...

Kamila Jakubiak

Od zawsze towarzyszył jej entuzjazm wobec kultury. Przez 12 lat udało jej się zebrać doświadczenie pracy we wszystkich sektorach, począwszy od NGOsów i jednostek samorządowych, przez uczelnię wyższą po instytucje kultury, takie jak Filharmonia Wrocławska, Międzynarodowy Festiwal...

Krzysztof Neumann

Właściciel CodeSquare - Interaktywni.net. Nadaje odpowiedni kierunek działaniom SEO. Posiada certyfikaty Google Analytics Individual Qualification, oraz Google Mobile Sites certification. Prezes Stowarzyszenia Hackerspace Wałbrzych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej.

Adam Kruzel

Digital Project Manager w firmie AmRest. Od ponad 5 lat zajmuje się tematyką związaną z prowadzeniem międzynarodowych projektów i koordynowaniem prac w interdyscyplinarnych zespołach dla marki Starbucks, Pizza Hut i KFC.  Obecnie odpowiedzialny za wdrożenie i utrzymanie nowej platformy...

Kuba Łowczowski

Zawodowo zajmuje się marketingiem od 10 lat. Tworzy strategie kampanii digitalowych i zajmuje się analityką ruchu internetowego, dla klientów krakowskiej agencji reklamowej More Bananas. Tam wykorzystuje swoje doświadczenie w budowaniu lojalności klientów i interpretowaniu danych...

Marta Podsiadło

Na co dzień współwłaściciel ALTERATIO Centrum Psychoterapii. Specjalizuje się w psychoterapii uzależnień. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Sekcji Naukowej Psychoterapii.
Psycholog z powołania, będący w trakcie...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

pok. nr 14 - parter
Strzegomska 55
53-611 Wrocław

E-mail: sp@dsw.edu.pl
Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162
Infolinia: 71 757 28 63

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:30-16:00
 • so: 10:00-14:00
Pobierz stronę do PDF