Opis kierunku:

Rzeczywistość pokazała nam, jak ważna jest obecność marki w przestrzeni online. Aby wygrać wyścig o uwagę odbiorcy nie wystarczy przypadkowy post na Facebooku – potrzebna jest przemyślana strategia marketingowa i działania reklamowe. Aby przyniosły one skutek powinniśmy bardzo dobrze poznać naszego odbiorcę: jego potrzeby, sposób myślenia, ale także i bolączki.

Studia podyplomowe Digital marketing i psychologia reklamy to unikalne połączenie umiejętności cyfrowych z wiedzą psychologiczną.

Dla kogo ten kierunek?

• Dla menadżerów działów marketingu.
  • Dla wszystkich osób zainteresowanych marketingiem internetowym i psychologią reklamy.
  • Dla pracowników działów marketingu zarówno w małych, jak i dużych firmach.
  • Dla osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje związane ze światem online.

Co zyskujesz?

• Dowiesz się, w jaki sposób zaprojektować i wdrożyć idealnie dopasowaną do Twoich odbiorców kampanię online.
  • Nauczysz się, jak szukać informacji o swoich odbiorcach, aby ich lepiej poznać.
  • Pokażemy Ci, że prowadzenie projektów wcale nie jest trudne.
  • Będziesz umiał zastosować metodę design thinking do rozwiązywania wyzwań w swojej pracy (i nie tylko).
  • Poznasz psychologiczne aspekty działania reklamy i mediów.

Studia idealne dla Ciebie!

Nie wiesz, na który kierunek się zdecydować? Skontaktuj się z Biurem Rekrutacji Studiów Podyplomowych: sp@dsw.edu.pl

Bezpłatne szkolenia

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia podyplomowe w DSW? Ponieważ każdy uczestnik studiów ma możliwość bezpłatnie wziąć udział w aż 4 dodatkowych szkoleniach! Odbędą się one w trakcie jednego weekendu i nie będą ze sobą kolidować godzinowo. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział.

Tematy szkoleń:
1. Savoir-vivre w miejscu pracy.
2. Budowanie kultury informacji zwrotnej.
3. Podróż bohatera. Wyznaczanie celów osobistych i zawodowych metodą coachingową.
4. Współpraca międzypokoleniowa. Jak ze sobą rozmawiać, czego oczekiwać, jak się uzupełniać.

Formuły studiów podyplomowych

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe na kierunku  Digital marketing i psychologia reklamy realizowane są:

• Online synchronicznie  - studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online, bez względu na sytuację pandemiczną.  Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez Internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia!

do 30 czerwca
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 30 czerwca, zyskujesz 1000 zł, dzięki:

• 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz 1200 zł, dzięki:

• 800 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Zajęcia prowadzone są przez dwa semestry w trybie niestacjonarnym (zjazdy: sobota – niedziela) w wymiarze 151 godzin realizowane metodami aktywizującymi (ćwiczenia, warsztaty). Zajęcia realizowane są w 100 % zdalnie. Możesz studiować z każdego miejsca!

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest w zależności od bloku tematycznego: test, przygotowanie i przedstawienie projektu, analiza ciekawego case studies.

Bloki V i VIII realizowane są w formule modułowej. Oznacza to, że możliwa jest realizacja zajęć z tych bloków wraz z uczestnikami innych studiów podyplomowych.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe