Paweł Muzyczyszyn

Praktyk biznesu, przedsiębiorca, trener sprzedaży i zarządzania sprzedażą; coach International Coach Federation; certyfikowany konsultant narzędzia Facet5®; autor artykułów branżowych w magazynach „Nowa Sprzedaż”, „Szef Sprzedaży”, „As Sprzedaży”, „Personel i Zarządzanie”. Od ponad 22 lat zajmuje się sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Budował i zarządzał zespołami handlowymi w branży bankowej oraz IT. Od 13 lat CEO firmy szkoleniowej GROW. Wykładowca i trener specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu psychologii w biznesie oraz szkoleń metodami outdoor.

Tomasz Sierszchuła

Praktyk biznesu. Absolwent studiów podyplomowych: „Teoria i Praktyka Zarządzania Jakością” na Politechnice Poznańskiej. Mistrz Praktyk NLP (Programowanie neuro-lingwistyczne), coach w metodyce Multi-Level Coachingu. Wdraża i rozwija zintegrowane systemy zarządzania, w oparciu o wymagania norm ISO jako konsultant zewnętrzny, pełnomocnik przy zarządach oraz menedżer. Prowadzi szkolenia w zakresie narzędzi, metod wspierających zarządzanie, budował zespoły jakości w firmach produkcyjnych oraz przygotował zakłady do audytu kluczowego klienta. Obecnie specjalizuje się w przeprowadzaniu zmian w organizacjach pracując jako interim manager. Ma na swoim końce kilka projektów przeprowadzonych zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych z różnych branż (reklama, IT, automatyka). Poza tym prowadzi coachingi biznesowe dla właścicieli firm i menadżerów (ponad 300 godzin), oraz szkolenia zarówno z kompetencji miękkich jak i zarządzania strategicznego, zarządzania operacyjnego a także kompetencji zarządczych.

Maciej Sasin

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu. Konsultant rozwoju organizacji. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym. Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych, odpowiadał za komunikację wewnętrzną. Autor książek o sprzedaży i zarządzaniu. 

Katarzyna Kaźmierczak

Psycholog społeczny (SWPS Warszawa), coach, konsultant HR. Certyfikowany Profesjonalny Trener Biznesu (Schenk Institute). Coach. Od 10 lat zajmuje się zwiększaniem jakości funkcjonowania firm i wspieraniem rozwoju pracowników. Przez kilkanaście lat pełniła role menedżerskie w branży spożywczej i farmaceutycznej, gdzie odpowiadała za diagnozę, realizację i koordynację potrzeb rozwojowych pracowników sprzedaży (ponad 1500 osób w drogeriach i  ok. 150 w aptekach) i pracowników centrali (ok. 150 osób, w tym także Kierownicy Rejonów) oraz zarządzała zespołem trenerów wewnętrznych. Posiada kompetencje w używaniu narzędzi do pomiaru efektywności projektów rozwojowych (opartych o metodologię SEB). Prelegentka na konferencjach HR. Gość w audycjach radiowej Czwórki.