Opis kierunku:

Współczesne wyzwania rynkowe sprawiają, że menedżer kierujący sprzedażą powinien posiadać kompetencje pozwalające na podwyższanie efektywności pracy handlowców i sprzedawców. Nasze studia mają przygotować menedżerów do tego rodzaju wyzwań zawodowych, gdzie każdy ze słuchaczy będzie wyposażony w narzędzia menedżerskie, m.in. kierowanie procesami handlowymi, budowanie efektywnego zespołu, narzędzia psychometryczne, pracę na celach, profesjonalną komunikację, motywowanie pracowników, narzędzia rekrutacyjne. Nasz kierunek uwzględnia również model pracy oraz rozwijanie powyższych umiejętności w warunkach zdalnych.

 

Dla kogo ten kierunek?

 

 • Dla menedżerów sprzedaży.
 • Dla handlowców, przedstawicieli handlowych, doradców handlowych.
 • Dla właścicieli firm handlowych, usługowych, produkcyjnych. 
 • Dla specjalistów ds. sprzedaży i zarządzania sprzedażą.
 • Dla osób rozważających awans zawodowy w kierunku zarządzania sprzedażą. 

Posłuchaj, co ma do powiedzenia Paweł Muzyczyszyn, kierownik merytoryczny kierunku.

Co zyskujesz?

 • poszerzysz wiedzę z zakresu najlepiej działających narzędzi zarządzania sprzedażą 
 • nabędziesz praktyczne umiejętności związane z zarządzaniem handlowcami (online i offline) 
 • zdobędziesz możliwość dokładnej analizy potencjału menedżerskiego w oparciu o Badanie Osobowości Zawodowej Facet5® (dla osób zainteresowanych dodatkowo płatny)
 • zwiększysz własny potencjał na rynku pracy 
 • poszerzysz kontakty i wymienisz doświadczenia z innymi menedżerami sprzedaży

Studia idealne dla Ciebie!

Nie wiesz, na jaki kierunek się zdecydować?

Zapoznaj się z Informatorem Studiów Podyplomowych.

Bezpłatne szkolenia

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia podyplomowe w DSW? Ponieważ każdy uczestnik studiów ma możliwość bezpłatnie wziąć udział w aż 4 dodatkowych szkoleniach! Odbędą się one w trakcie jednego weekendu i nie będą ze sobą kolidować godzinowo. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział.

 

Tematy szkoleń:
1. Savoir-vivre w miejscu pracy.
2. Budowanie kultury informacji zwrotnej.
3. Podróż bohatera. Wyznaczanie celów osobistych i zawodowych metodą coachingową.
4. Współpraca międzypokoleniowa. Jak ze sobą rozmawiać, czego oczekiwać, jak się uzupełniać.

Formuły studiów podyplomowych

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe wyróżniamy trzy rodzaje kierunków ze względu na formułę ich realizacji:
 
 1.  Kierunki niestacjonarne realizowana w salach wykładowych - zajęcia na tym kierunku realizowane są w salach wykładowych, podczas weekendów. W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami w murach uczelni. W przypadku decyzji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, jesteśmy przygotowani, by zajęcia dydaktyczne prowadzić w formule zdalnej.  
 2. Kierunki realizowane online synchronicznie  - studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online, bez względu na sytuację pandemiczną.  Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez Internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.  
 3. Kierunki realizowane hybrydowo - zajęcia na tym kierunku prowadzone są częściowo online, a częściowo w salach wykładowych. Jako praktycy doskonale wiemy, że nie wszystkie treści, a przede wszystkim umiejętności, można przekazać tylko poprzez naukę online. Warsztaty i spotkania, których nie możemy przeprowadzić online, ponieważ utracą swoją wartość edukacyjną, będą przeprowadzone w salach DSW, gdy tylko pozwoli na to sytuacja.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś

do 30 czerwca
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 30 czerwca, zyskujesz 1000 zł, dzięki:

 • 600 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej - 1200 zł:

 • 800 zł zniżki w czesnym 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
   

 

Program studiów

Zajęcia opierają się na metodzie e-learningowej. Realizowane są przede wszystkim metodami aktywizującymi, poprzez analizy ciekawych cases studies, debat, dyskusji moderowanych zarówno w formie online, jak i offline. 

 

Warunkiem ukończenia studiów...

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Tomasz Sierszchuła
Paweł Muzyczyszyn

Praktyk biznesu, przedsiębiorca, trener sprzedaży i zarządzania sprzedażą; coach International Coach Federation; certyfikowany konsultant narzędzia Facet5®; autor artykułów branżowych w magazynach „Nowa Sprzedaż”, „Szef Sprzedaży”, „As Sprzedaży”, „Personel i...

Tomasz Sierszchuła

Praktyk biznesu. Absolwent studiów podyplomowych: „Teoria i Praktyka Zarządzania Jakością” na Politechnice Poznańskiej. Mistrz Praktyk NLP (Programowanie neuro-lingwistyczne), coach w metodyce Multi-Level Coachingu. Wdraża i rozwija zintegrowane systemy zarządzania, w oparciu o...

Maciej Sasin

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu. Konsultant rozwoju organizacji. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym. Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej,...

Katarzyna Kaźmierczak

Psycholog społeczny (SWPS Warszawa), coach, konsultant HR. Certyfikowany Profesjonalny Trener Biznesu (Schenk Institute). Coach. Od 10 lat zajmuje się zwiększaniem jakości funkcjonowania firm i wspieraniem rozwoju pracowników. Przez kilkanaście lat pełniła role menedżerskie w branży...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

pok. nr 14 - parter
Strzegomska 55
53-611 Wrocław

E-mail: sp@dsw.edu.pl
Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:30-16:00
 • so: 10:00-14:00
Pobierz stronę do PDF